Pruszków
ul. Helenowska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
365 000
Powierzchnia
48
Cena za m²
7541
Piętro
7 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1986
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków, ul. Helenowska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków, ul. Helenowska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków, ul. Helenowska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków, ul. Helenowska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków, ul. Helenowska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków, ul. Helenowska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków, ul. Helenowska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków, ul. Helenowska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków, ul. Helenowska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków, ul. Helenowska. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków, ul. Helenowska. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków, ul. Helenowska. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków, ul. Helenowska. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie w Pruszkowie - bezpośrednio, od właściciela.

Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych - jest do wprowadzenia! Znajduje się na os. Staszica, na 7 piętrze (z windą) w bloku z tzw. wielkiej płyty.

Kuchnia (5,7m2), przedpokój (5,4m2), pokój (9m2), łazienka z WC (2,5m2) oraz salon (ok.25m2). Z salonu wyjście na przestronny balkon (ok.6m2). Okna z sypialni wychodzą na pn-wsch (widok na osiedle), okna salonu na płd-zach (widok na zalesiony teren jednostki wojskowej). Mieszkanie widne i doświetlone. Okna plastikowe, w przedpokoju duża szafa typu komandor, do mieszkania należy schowek na półpiętrze.

Miejsca parkingowe przed blokiem, blisko szkoła, przedszkola, autobus, sklepy. Do PKP Pruszków 15 min drogi, do WKD Komorów 20 min.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,40 m²
  • 7 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1986 roku
  • Pruszków, ul. Helenowska
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Pruszków, Helenowska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.