Łódź
ul. hm. Aleksandra Kamińskiego
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
349 000
Powierzchnia
54
Cena za m²
6463
Piętro
1
Rok budowy
1920
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Łódź, ul. hm. Aleksandra Kamińskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź, ul. hm. Aleksandra Kamińskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź, ul. hm. Aleksandra Kamińskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź, ul. hm. Aleksandra Kamińskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź, ul. hm. Aleksandra Kamińskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź, ul. hm. Aleksandra Kamińskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź, ul. hm. Aleksandra Kamińskiego. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Interesujące mieszkanie położone w kamienicy przy ul. Kamińskiego. Obecnie nieruchomość składa się z czterech niewielkich pokoi ( każdy po ok. 10 m2), kuchni usytuowanej w korytarzu, łazienki i toalety. Takie zaaranżowanie przestrzeni umożliwiało wykorzystanie nieruchomości w celach inwestycyjnych, pod wynajem. Istnieje możliwość zburzenia ścianek dzielących pokoje i przywrócenia pierwotnych funkcji poszczególnym pomieszczeniom. Kamienica po termomodernizacji, klatka schodowa wyremontowana. Teren ogrodzony z miejscami parkingowymi przeznaczonymi dla mieszkańców posesji. Ze względu na położenie jest to idealna propozycja dla osób studiujących na wydziałach Uniwersytety Łódzkiego, pracujących w Infosysie czy też szukających nieruchomości w celach inwestycyjnych.

Dane o ofercie podane są według informacji zgłaszającego lub właściciela nieruchomości oraz na podstawie przeprowadzonych oględzin, mogą one odbiegać od stanu faktycznego. Oferta nie jest ofertą w rozumieniu Art. 66 i następnych kodeksu cywilnego.

Podana cena nieruchomości nie zawiera prowizji Biura. Za przeprowadzoną transakcję Biuro pobiera wynagrodzenie prowizyjne od klienta Kupującego.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 54 m²
  • 1 piętro w 3-piętrowej kamienicy z 1920 roku
  • Łódź, ul. hm. Aleksandra Kamińskiego
  • Garaż
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna drewniane starego typu
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź, hm. Aleksandra Kamińskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.