Ząbki
ul. Powstańców
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
530 000
Powierzchnia
54
Cena za m²
9907
Piętro
3 / winda
Rok budowy
2001
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 13 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 14 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 15 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 16 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 17 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 18 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 19 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 20
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Cena do negocjacji. Mieszkanie 2 pokojowe z garderobą i garażem. Salon z aneksem, z możliwą adaptacją i wydzieleniem aneksu sypialnego (teraz) i łatwego do demontażu. Mieszkanie umeblowane, AGD (lodówka, piekarnik, zmywarka) i większość rzeczy ruchomych też zostaje. Dużo miejsca do przechowywania (garderoba, szafa w przedpokoju, duża narożna szafa w mniejszym pokoju i szafa na balkonie). W bloku internet jest. Telewizja: antena satelitarna (zostaje), możliwość. kablówki. W przedpokoju szafa w zabudowie. Umeblowana garderoba (półki i miejsce na rzeczy do wieszania). Niedawno zrobiona zabudowa balkonu (profesjonalnie zamontowana siatka, położone panele, umeblowany, zostawiam grzejnik na podczerwień, dodatkowa przestrzeń zwłaszcza w ciepłe miesiące, żeby miło spędzać czas)
Dobra infrastruktura dla rodziny z dzieckiem. Na osiedlu 2 place zabaw (dla młodszych i starszych dzieci), boisko do koszykówki, boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki,  górka, stolik do gry w szachy, ping-ponga, a nawet „WC-psinka”.
Bezpośrednie wyjście do lasu (furtka z osiedla). Druga furtka zaraz przy bezpiecznej nowej drodze do szkoły podstawowej. Przy osiedlu jest zaraz oddział szkoły i zerówka dla najmłodszych, a naprzeciwko przedszkole publiczne. Obok dużo sklepów i marketów, aptek, piekarni, przychodnie publiczne, 2 szkoły publiczne, jedna nowo otwarta Dobra komunikacja (dwa autobusy miejskie, linia bezpłatna dla mieszkańców, łatwy dojazd do metra Targówek lub PKP Rembertów, skąd SKM do centrum)
Osiedle z ochroną i monitoringiem. Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela.  Gdybym nie odbierała telefonu do męża (w razie czego proszę o SMS oddzwonimy)
Zapraszam serdecznie do oglądania. 
AGENCJOM na razie dziękuję, proszę NIE dzwonić !!!
Zdjęcia są moją prywatną własnością i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,50 m²
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2001 roku
  • Ząbki, ul. Powstańców
  • Balkon, aneks kuchenny
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: lodówka, piekarnik, zmywarka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ząbki, Powstańców Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.