Łódź
ul. Marcina Kasprzaka
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
299 000
Powierzchnia
53
Cena za m²
5642
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Marcina Kasprzaka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Marcina Kasprzaka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Marcina Kasprzaka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Marcina Kasprzaka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Marcina Kasprzaka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Marcina Kasprzaka. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Posiadam mieszkanie 2 pok o pow. 53 m2 położone na parterze przy ul. Kasprzaka. Mieszkanie rozkładowe, funkcjonalne i przestronne z loggią. Stan lokalu: do odświeżenia, dobry. Pokoje duże, bardzo ustawne. Na podłogach panele w bardzo dobrym stanie. Kuchnia widna i duża. Meble kuchenne w cenie. Łazienka razem z wc, kabina prysznicowa. Przedpokój z dużą szafą wnękową. Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko szkoła, przedszkola, żłobki, sklepy, komunikacja miejska oraz Manufaktura. Istnieje możliwość sprzedania mieszkania z meblami.

Zapraszam do oglądania. Tel       

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 m²
  • parter w 4-piętrowym budynku
  • Łódź, ul. Marcina Kasprzaka
  • Balkon
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Łódź, Marcina Kasprzaka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.