Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Przemyśl
ul. Krakusa
dom na sprzedaż

Cena
120 000
Powierzchnia
52
Cena za m²
2 308
Pow. działki
614
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

PRZEMYŚL/UL. KRAKUSAPrzedmiotem sprzedaży jest działka budowlana zabudowana domem jednorodzinnym o powierzchni 6.14 ar, położona przy ulicy Krakusa w Przemyślu. Działka bardzo blisko położona w stosunku do centrum miasta jedynie 1,2 km, gdzie pieszo dojdziemy w przeciągu 15 min. Numer sprzedawanej działki to 645.Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. W sąsiedztwie działki budowlane zabudowane domami jednorodzinnymi. Działka w kształcie trójkąta o przybliżonych wymiarach: 45 m x 40 m x 26 m, nachylona w kierunku północnym.Nieruchomość usytuowana w bardzo cichym i pełnym zieleni miejscu.Na działce w obecnej chwili stoi budynek 3-pokojowy.DOSTĘPNE MEDIA: Woda - z przyłącza wodociągowego idącego wzdłuż drogi dojazdowej, lub z własnej studni będącej na działce;Kanalizacja - z przyłącza kanalizacyjnego idącego wzdłuż drogi dojazdowej;Prąd - na działce;Gaz - na działce; Znaczącym atutem tej nieruchomości jest dostęp do pełnej sieci mediów oraz możliwość skrócenia procedur budowlanych ze względu na istniejącą zabudowę. Polecam, bo naprawdę warto!!!JEST TO IDEALNE MIEJSCE NA TWÓJ WYMARZONY DOM.......

  • ul. Krakusa, Przemyśl
  • Budynek o powierzchni 52 m², 3 pokoje
  • Działka 614 m², wymiary działki: 45 m x 40 m
  • Dojazd: asfalt
  • Media: woda, kanalizacja
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Przemyśl, Krakusa Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.