Ogłoszenie wstrzymane

Szczecin Gumieńce
ul. Rezedowa
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
447 000
Powierzchnia
67
Cena za m²
6603
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1986
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Szczecin Gumieńce, ul. Rezedowa. Zdjęcie 1
Lista zdjęć

Bezpośrednio,sprzedaż lub zamiana, przestronne 4 pokojowe mieszkanie na Gumieńcach 67,7m2, II-piętro na lewobrzeżu.

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe 4 pokoje, przedpokój, kuchnia z dużym oknem, oddzielna łazienka z okienkiem, oddzielna toaleta, duży balkon i piwnica ok 10m2. Doświetlona powierzchnia rozłożona po obu stronach 5-piętrowego (łącznie z parterem), ocieplonego bloku. Ogrzewanie centralne i ciepła woda miejskie.
Mieszkanie do odświeżenia i aranżacji, remontu wg. własnego uznania. Nie wymagające jednak wysokich nakładów demontażu. Przedpokój solidne, ładne płyty podłogowe, pozostałe pomieszczenia gumoleum, które łatwo można zdjąć, brak tapet. Wystarczy wyczyścić, wymalować, położyć panele, własne zabudowy i meble. Stolarka zewnętrzna i wewnętrzna jest drewniana, starego typu, stąd jest możliwość wyboru wymiany wg. własnego uznania, jaką przyszły właściciel preferuje (drewno, plastik, aluminium), możliwe, że wymiana stolarki zewnętrznej podlega dofinansowaniu, do zorientowania się przez przyszłych właścicieli. Grzejniki żeliwne, oryginalne z lat powstania budynku, z podzielnikami energii. Przyszli właściciele mogą, je pozostawić, ponieważ są sprawne, lub wymienić wg własnego uznania na urządzenia grzewcze innego rodzaju. Drzwi wejściowe, podwójne starego typu, kilka zamków. Możliwość pozostawienia, większości mebli (na początek, lub w celu wynajmu mieszkania np. studentom). Okolica zielona, cicha, spokojna, klimatyczna – z dala od atmosfery centrum, a jednocześnie łatwy i szybki dostęp do centrum, poprzez doskonałe skomunikowanie. W pobliżu Uniwersytet Szczeciński, sklepy i bardzo dużo miejsc spacerowych, rekreacyjnych. Czynsz spółdzielni 600zł+media. Sprzedaż 447tyś.zł.,bezpośrednio od właściciela, bez dodatkowych opłat i prowizji.

ZAMIANA NA: kawalerkę lub mieszkanie 2-pokojowe z dopłatą za różnicę metrażu (6500 zł/m²). Mieszkanie do 2-pokoi, wyłącznie Szczecin-lewobrzeże, maksymalnie do 2-piętro, bez kamienic, wieżowców.

W pierwszej kolejności kontakt mailowy proszę, z podaniem numeru kontaktowego i określoną porą do rozmów. Zadzwonię w umówionym terminie.

  • Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,70 m²
  • 2 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1986 roku
  • Szczecin, Gumieńce, ul. Rezedowa
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna drewniane
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Szczecin Gumieńce, Rezedowa Poland - lokalizacja przybliżona
Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.