Karpniki
ul. Turystyczna
hala/magazyn na sprzedaż

Cena
3 600 000
Powierzchnia
3357
Cena za m²
1072
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Hala/magazyn Karpniki, ul. Turystyczna. Zdjęcie 1 Hala/magazyn Karpniki, ul. Turystyczna. Zdjęcie 2 Hala/magazyn Karpniki, ul. Turystyczna. Zdjęcie 3 Hala/magazyn Karpniki, ul. Turystyczna. Zdjęcie 4 Hala/magazyn Karpniki, ul. Turystyczna. Zdjęcie 5 Hala/magazyn Karpniki, ul. Turystyczna. Zdjęcie 6 Hala/magazyn Karpniki, ul. Turystyczna. Zdjęcie 7 Hala/magazyn Karpniki, ul. Turystyczna. Zdjęcie 8 Hala/magazyn Karpniki, ul. Turystyczna. Zdjęcie 9 Hala/magazyn Karpniki, ul. Turystyczna. Zdjęcie 10 Hala/magazyn Karpniki, ul. Turystyczna. Zdjęcie 11 Hala/magazyn Karpniki, ul. Turystyczna. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Lokalizacja

Budynki zlokalizowane na działce o powierzchni 1,6593 ha położonej w miejscowości Karpniki ulicy Turystycznej 7, gmina Mysłakowice, powiat jeleniogórski, działka nr 334/13 na obszarze zabudowy usługowo – produkcyjnej i mieszkaniowej.
Nieruchomość położona w bliskim zasięgu miasta Jelenia Góra ze świetnym połączeniem komunikacyjnym. W odległości ok. 9 km znajduje się droga ekspresowa S3, w odległości 7km w kierunku południowo-zachodnim biegnie droga wojewódzka nr 367 łącząca DK3 w Jeleniej Górze z DK 5 w Kamiennej Górze oraz DK35 w Wałbrzychu. Dogodna lokalizacja ze względu na bliskość do granicy z Czechami i Niemcami.

Przeznaczenie terenu:

Zgodnie ze studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Mysłakowice teren przeznaczony jest pod działalność gospodarczą i usługową (P-U).
Budynki obecnie użytkowane jako stolarnia. Rok budowy lata 80-te.

Powierzchnie:
Powierzchnia działki: 1,6593 ha
Powierzchnia użytkowa: 3 357,03m2

Nieruchomość zabudowana jest obiektami o funkcji magazynowo-produkcyjnej z częścią biurowo socjalną:
- dwie hale produkcyjno-magazynowe z zapleczem socjalno- biurowym (bud. nr 1 i 2)
- budynek suszarni (bud. nr 3)
- kotłownia (bud. nr 4)
- budynek trafostacji (bud. nr 5)

Hala nr 1 (pow. użytkowa 1 186,11m2) i hala nr 2 (pow. użytkowa 1 201,11m2) oraz strych użytkowy nad każdą halą o tej samej powierzchni .

Budynki magazynowo- produkcyjne z zapleczem biurowo-socjalnym wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej. Stolarka okienna salowa, w części socjalno-biurowej z PCV. Bramy do magazynów segmentowe oraz stalowe. W pomieszczeniach tynki cementowo- wapienne, posadzki betonowe.
W pomieszczeniach biurowo-socjalnych podłogi wyłożone terakotą i częściowo panelami drewnianymi. Instalacje w budynku:
- elektryczna
- wentylacji grawitacyjnej
- wodno-kanalizacyjna
- c.o.
- telefoniczna

Jedna z hal wyposażona w niezbędne maszyny stolarskie oraz całą kompletną linię do produkcji elementów giętoklejonych ze sklejki wraz z podręcznym magazynem materiałowym. Wydzielona część socjalna z toaletami, sanitariatem, szatniami oraz stołówką. Pod koniec 2019roku wykonano nowy dach z blachy trapezowej powlekanej.

Druga hala obróbki maszynowej, w której umiejscowionych jest pięć maszyn sterowanych numerycznie 3,5 i 7 osiowe (marek Morbidelli, Bacci), magazyn elementów gotowych wraz z działem kontroli jakości. Wydzielona część biurowa, sala do spotkań z kontrahentami oraz warsztat mechaniczny działu utrzymania ruchu.

Budynek nr 3- suszarnia (pow. użytkowa 402,95m2- piwnica + 411,93m2 kondygnacja)

Hala z podpiwniczeniem przeznaczona do produkcji łuszczki, w której została wykonana zewnętrzna izolacja pionowa, nowa posadzka, tynki wewnętrzne i cała elektryka wraz z oświetleniem oraz innymi mediami (woda, sprężone powietrze). W hali znajdują się również pomieszczenia socjalne oraz biurowe.

W pomieszczeniach biurowo-socjalnych podłogi wyłożone terakotą i częściowo panelami drewnianymi. Instalacje w budynku:
Budynek magazynowo- produkcyjny wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej. Obiekt w całości podpiwniczony. Stolarka z PCV.
- elektryczna
- wentylacji grawitacyjnej
- wodno-kanalizacyjna
- ogrzewanie- nagrzewnice

Budynek nr 4 – kotłownia (pow. użytkowa 129,93m2)

Zmodernizowany budynek ekologicznej kotłowni zasilającej cały proces produkcyjny oraz zakład.
Wyposażony w dwa źródła zasilania. Nowy piec stałopalny o mocy 800 kW, oraz wspomagający piec olejowy o mocy 350 kW. Wykonana zgodnie z obowiązującymi standardami PPOŻ od podstaw. Zasilanie budynku wraz instalacją elektryczną, oświetlenie wewnętrzne, bieżąca woda oraz wentylacja. Instalacja kotłowni została wykonana na przełomie 2018/2019 w skład, której wchodzi kompletna instalacja (orurowanie, pompy, automatyka, kominy, multicyklon, instalacja elektryczna etc.).
Budynek nr 5 – stacja transformatorowa

Budynek trafostacji zasilającej cały zakład o mocy umownej 120 kW (możliwość zwiększenia zapotrzebowania). W 2018 roku została wykonana konserwacja oraz przeprowadzono niezbędne naprawy dla odpowiedniego i niezawodnego jej działania. Dodatkowo wyposażona jest w baterie kondensatorów mocy biernej co pozwala uniknąć dodatkowych opłat

Infrastruktura:
Do działki zapewniony jest bezpośredni dostęp z drogi gminnej o nawierzchni asfaltowej. Działka ogrodzona. Szeroki i wygodny wjazd na działkę. Dwie niezależne bramy wjazdowe jedna rozwierana, automatyczna. Teren strzeżony. Działający system alarmowy i monitoring.

Teren wokół budynku utwardzony , z dużym placem parkingowym, miejscem do składowania, placem manewrowym i przeładunkowym.

Działka uzbrojona w sieć wodociągową , zasilanie energetyczne ze stacji transformatorowej znajdującej się na działce, szamba szczelne oraz kanalizacja deszczowa z odprowadzeniem do zbiornika retencyjnego.

Na terenie Firmy umieszczono w kilku miejscach podziemne zbiorniki o łącznej pojemności 30 000 litrów, do zbierania wody, która może zostać wykorzystana w celach gaśniczych. Dodatkowo cały teren wraz z placami jest zdrenowany. W 2018 roku 80% terenu zostało utwardzone tłuczniem wraz z nowymi krawężnikami, wyznaczono parking dla pracowników.
Nieruchomość idealnie nadaje się na prowadzenie działalności o charakterze biurowo-magazynowym (produkcyjnym) .

Dodatkowym atutem jest stały dochód od jednego operatora sieci mobilnej, ponieważ na terenie firmy znajduję się maszt telefonii komórkowej, ogrodzony i zasilany z zakładowej stacji transformatorowej.

Sprzedaż nieruchomości wraz z maszynami- 6 500 000 zł
Sprzedaż nieruchomości bez maszyn 3 600 000 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

  • ul. Turystyczna, Karpniki, gmina Mysłakowice, powiat karkonoski
  • Hala/magazyn o powierzchni 3357,03 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Karpniki, Turystyczna Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.