Plewiska
ul. Tęczowa
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
487 000
Powierzchnia
93
Cena za m²
5221
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2009
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Plewiska, ul. Tęczowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Plewiska, ul. Tęczowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Plewiska, ul. Tęczowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Plewiska, ul. Tęczowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Plewiska, ul. Tęczowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Plewiska, ul. Tęczowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Plewiska, ul. Tęczowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Plewiska, ul. Tęczowa. Zdjęcie 8 Mieszkanie 4-pokojowe Plewiska, ul. Tęczowa. Zdjęcie 9 Mieszkanie 4-pokojowe Plewiska, ul. Tęczowa. Zdjęcie 10 Mieszkanie 4-pokojowe Plewiska, ul. Tęczowa. Zdjęcie 11 Mieszkanie 4-pokojowe Plewiska, ul. Tęczowa. Zdjęcie 12 Mieszkanie 4-pokojowe Plewiska, ul. Tęczowa. Zdjęcie 13 Mieszkanie 4-pokojowe Plewiska, ul. Tęczowa. Zdjęcie 14 Mieszkanie 4-pokojowe Plewiska, ul. Tęczowa. Zdjęcie 15 Mieszkanie 4-pokojowe Plewiska, ul. Tęczowa. Zdjęcie 16 Mieszkanie 4-pokojowe Plewiska, ul. Tęczowa. Zdjęcie 17 Mieszkanie 4-pokojowe Plewiska, ul. Tęczowa. Zdjęcie 18
Lista zdjęć

Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny dwupoziomowy z 2009r., położony w Plewiskach na ul. Tęczowej, na zamkniętym osiedlu. Lokal posiada odrębne wejście z dworu, składa się z:

wiatrołapu i komunikacji na parterze (o pow. 7,43m2)
komunikacji, salonu, WC, oddzielnej kuchni na I ptr. (o pow. 40,93m2)
komunikacji, 3 pokoi, garderoby, holu i łazienki na ptr. II (o pow. 44,92m2)
oraz strychu z rozkładanymi schodkami (stanowi on formę piwnicy-pow.ok.15m2).

Mieszkanie posiada nasłoneczniony taras o pow. ok. 10m2 od strony salonu oraz mniejszy balkon przy kuchni, zamknięty roletą zewnętrzną stanowiący formę spiżarni.

Mieszkanie jest bardzo ładne i jasne, salon oraz 2 pokoje na górze znajdują się od strony południowej. Mieszkanie posiada zabudowę kuchenną wraz ze sprzętem AGD w zabudowie, w WC na ptr. I znajduję się również zabudowa a na korytarzu szafa wnękowa. Na ptr. II znajdują się 3 pokoje + osobna garderoba oraz łazienka z wc, bidetem, kabiną prysznicową i wanną, w łazience ogrzewanie podłogowe. Mieszkanie posiad zewnętrzne drzwi antywłamaniowe Gerda. Mieszkanie zostało całe odmalowane!

Przed budynkami znajduję się bardzo ładnie zagospodarowany wspólny teren zielony.

Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu, na zewnątrz duży, wspólny parking, w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, szkoły, przedszkola, żłobki, infrastruktura usługowa.

Mieszkanie sprzedaję bez pośredników!!!!

Serdecznie zachęcam do oglądania!

  • Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 93,28 m²
  • 1 piętro w 2-piętrowym domu wielorodzinnym bez windy z 2009 roku
  • Plewiska, ul. Tęczowa
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Plewiska, Tęczowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.