Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników Rozewie
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 58 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Przedmiotem oferty jest kompleks pięciu domków całorocznych w zabudowie szeregowej. Nieruchomość znajduje się w Rozewiu, obok Jastrzębiej Góry.
W odległości 200 metrów od obiektu znajdziemy sąsiadujący las oraz plażę (ok. 800 metrów do zejścia na plażę Łebski Źleb). Link do punktu na mapie Google: https://maps.app.goo.gl/aToz3Qg2ouJwnJbN8
Obiekt został wybudowany w 2019 roku. Budynki wyposażone są w pełną instalację grzewczą, w tym piec dwufunkcyjny gazowy o mocy 24 kW wraz z zasobnikiem na ciepłą wodę. Obiekt jest w pełni wyposażony oraz gotowy do dalszej obsługi gości.
Pojedyncza powierzchnia użytkowa jednego apartamentu wynosi ok. 48 m2, a składa się na nią:
- parter, na którym znajdziemy część dzienną połączoną z kuchnią oraz sporej wielkości łazienkę,
- piętro składające się z dwóch sypialni.
Budynki usytuowane są na płaskiej, w pełni zagospodarowanej działce o wielkości 831 m2, która dodatkowo wyposażona jest w automatyczny system nawadniania. Dużym plusem dla przyjeżdżających rodziców z pociechami jest fakt, iż na terenie obiektu znajduje się plac zabaw, tylko do prywatnej dyspozycji. Przed wejściem na teren posesji znajdziemy miejsca parkingowe, dedykowane dla gości obiektu.
Wszystkie media, włącznie z kanalizacją, są podłączone do sieci gminnej.
-
Rozewie, gmina Władysławowo, powiat pucki
-
Na sprzedaż ośrodek wczasowy o powierzchni 220 m² na działce o powierzchni 831 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
390000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Podobne nieruchomości komercyjne na sprzedaż