Słupsk
ul. Ignacego Bogdanowicza
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
333 000
Powierzchnia
77
Cena za m²
4325
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Słupsk, ul. Ignacego Bogdanowicza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Słupsk, ul. Ignacego Bogdanowicza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Słupsk, ul. Ignacego Bogdanowicza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Słupsk, ul. Ignacego Bogdanowicza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Słupsk, ul. Ignacego Bogdanowicza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Słupsk, ul. Ignacego Bogdanowicza. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Słupsk, ul. Ignacego Bogdanowicza. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Słupsk, ul. Ignacego Bogdanowicza. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Świeżo po remoncie, umeblowane (meblami VOX) i wyposażone mieszkanie przy ul. Bogdanowicza 2.

Zdjęcia tylko częściowo oddają jego urok, a możliwości rozbudowy (chociażby zrobienia potężnej garderoby w zabudowie) są ogromne. Jedynie kuchnia pozostaje do docelowego wykonania przez nowego właściciela, choć i teraz jest w pełni sprawna i zdatna do użytku bez wkłady finansowego.

Garaż przynależy do lokalu i znajduje się bezpośrednio przy klatce schodowej do mieszkania. Powierzchnia ok 20mkw. Gdybyś nie miał samochodu, nie ma szkody, bo garaż jest obecnie wynajmowany, więc możesz na nim zarabiać (200-250zl miesięcznie).

Sąsiedzi są spokojni, mieszkanie słoneczne, a jeśli masz inny pomysł na ten lokal, gotowy jest do wynajęcia od zaraz. Budynek z połowy lat dwutysięcznych, więc jest to już budownictwo z, szerokimi klatkami i sensownym wykończeniem.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 77 m²
  • 3 piętro w bloku
  • Słupsk, ul. Ignacego Bogdanowicza
  • Garaż
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Słupsk, Ignacego Bogdanowicza Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.