Szczecin Centrum

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
585 000
Powierzchnia
52
Cena za m²
11250
Piętro
2
Rok budowy
2007
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 14 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 15 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 16 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 17 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 18 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 19 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum. Zdjęcie 20
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Szanowni Państwo,

Mam do zaoferowania na sprzedaż piękne mieszkanie w centrum miasta.

Mieszkanie jest w pełni wyposażone i wszystko co jest na zdjęciach jest w cenie mieszkania. 
Mieszkanie składa się z 3 pokoi; kuchni; łazienki i przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na drugim pietrze budynku w którym są dwa piętra. Powierzchnia mieszkania to 51,34 metry. W mieszkaniu znajdują się skosy co oznacza, że po podłodze mieszkanie jest większe około 60 metrów. Skosy są bardzo małe przez co mieszkanie jest większe. Dodatkowo nad mieszkaniem znajduje się duża przestrzeń którą można zaadaptować pod np. Antresole. Obecnie sufit jest podwieszany. Mieszkanie jest na zamkniętym osiedlu i monitorowanym osiedlu. 

Posiadam na sprzedaż dwa miejsca parkingowe w zamkniętej hali garażowej na osiedlu.

Miejsca postojowe w cenie 55 tyś za jedno miejsce.

Pośrednikom dziękuję.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52 m²
  • 2 piętro w 2-piętrowym budynku z 2007 roku
  • Szczecin, Centrum
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Szczecin Centrum Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.