Szczecin Śródmieście
pl. Jana Kilińskiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
351 000
Powierzchnia
40
Cena za m²
8775
Piętro
1
Rok budowy
1975
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Śródmieście, pl. Jana Kilińskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Śródmieście, pl. Jana Kilińskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Śródmieście, pl. Jana Kilińskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Śródmieście, pl. Jana Kilińskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Śródmieście, pl. Jana Kilińskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Śródmieście, pl. Jana Kilińskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Śródmieście, pl. Jana Kilińskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Śródmieście, pl. Jana Kilińskiego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Śródmieście, pl. Jana Kilińskiego. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Nowość na rynku! Mieszkanie dwupokojowe (optymalne zarówno inwestycyjnie jak i do własnego użytku), z obszernym balkonem, z komórką lokatorską na przeciwko wejścia do mieszkania (wygoda), z garderobą (praktyczność), na pierwszym piętrze (najbardziej poszukiwane), środkowe (ciepłe, nie trzeba włączać kaloryferów), z miejscem postojowym dla auta pod balkonem (najbardziej poszukiwane) w pobliżu marketów, Manhattanu, przystanków komunikacji miejskiej, z widokiem na park, obok szkół podstawowych i średnich, przedszkoli, Floating Areny, UM i parku (logistyka), z kompletnym wyposażeniem w cenie - na sprzedaż bez pośredników. Cena niższa niż wynika z wartości i potencjału nieruchomości. Zapraszam, kto pierwszy ten lepszy.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m²
  • 1 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu bez windy z 1975 roku
  • Szczecin, Śródmieście, pl. Jana Kilińskiego
  • Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Wyposażenie: telewizor, internet, pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, mikrofalówka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Szczecin Śródmieście, pl. Jana Kilińskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.