Łuków
os. Leona Klimeckiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
275 000
Powierzchnia
46
Cena za m²
5914
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łuków, os. Leona Klimeckiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łuków, os. Leona Klimeckiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łuków, os. Leona Klimeckiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łuków, os. Leona Klimeckiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łuków, os. Leona Klimeckiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łuków, os. Leona Klimeckiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łuków, os. Leona Klimeckiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łuków, os. Leona Klimeckiego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Łuków, os. Leona Klimeckiego. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Łuków, os. Leona Klimeckiego. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Łuków, os. Leona Klimeckiego. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Łuków, os. Leona Klimeckiego. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Łuków, os. Leona Klimeckiego. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 46,5 m² z bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń, dwustronne (okna od wschodu i zachodu). Balkon od strony zachodniej. Usytuowane jest na 3 piętrze na Os.Klimeckiego w Łukowie, w skład którego wchodzą 3 pokoje z oddzielnymi wejściami z korytarza, jeden pokój duży z aneksem kuchennym i dwa mniejsze oraz łazienka. Kuchnia pod zabudowę. Zostaje piekarnik, płyta, okap i zmywarka. W jednym z pokoi duża szafa pod zabudowę. W przedpokoju bardzo pojemny pawlacz z licznymi szafkami. Wymieniona elektryka. Nowe drzwi wejściowe. Klatka schodowa wyremontowana. Do mieszkania przynależy piwnica . Dodatkowo znajduje się ogólnodostępne pomieszczenie, w którym mieszkańcy zostawiają wózki, rowery oraz suszarnia. Mieszkanie idealne dla rodziny. W bezpośrednim sąsiedztwie przedszkole publiczne (vis a vi), szkoła podstawowa, średnia, sklepy, apteka, przychodnia, dwa place zabaw (jeden niedawno otwarty). Z dala od ulicy także hałas, zgiełk jest nam obcy. Cały blok jest wspólnotą mieszkaniową, co skutkuje niskim czynszem a dodatkowo jesteśmy zwolnieni z płacenia podatku za grunt co jest prawnie uregulowane. Zapraszam do oglądania. Cena do lekkiej negocjacji. 

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,50 m²
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku
  • Łuków, os. Leona Klimeckiego
  • Balkon, piwnica, aneks kuchenny
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Łuków, os. Leona Klimeckiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.