Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Okoniewskiego Żychlin

NOWA OFERTA
Mieszkanie 1-pokojowe Żychlin, ul. Okoniewskiego. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Żychlin ul. Okoniewskiego · 2 piętro

135 000
5 381 zł/m²
25
1 pok.
Żychlin, Okoniewskiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 4 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 25,09 m².

Znajduje się na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku.

MIESZKANIE ŚWIEŻO PO REMONCIE! WYMIENIONY PION WODNO-KANALIZACYJNY, NOWA ELEKTRYKA ORAZ HYDRAULIKA. WYMIENIONE PARAPETY, PŁYTKI, TERAKOTA ORAZ ARMATURA SANITARNA.

Dodatkowe informacje:
- Spółdzielcze prawo do lokalu
- Czynsz wynosi 500 PLN
- Dostępne od 18 maja 2026
- Do mieszkania przynależy piwnica
- Rynek wtórny

Cena wynosi 135 000 PLN.

Jeśli szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie. Skontaktuj się, aby umówić się na prezentację!

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25,09 m² piwnica
  • 2 piętro w 3-piętrowym bloku  
  • Żychlin ul. Okoniewskiego
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
27000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat