Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
Złoty Stok  

NOWA OFERTA
Mieszkanie 2-pokojowe Złoty Stok. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Złoty Stok brak adresu · parter

230 000
5 610 zł/m²
41
2 pok.
Złoty Stok - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Wyremontowane 41 m² w Górach | Ogródek | Złoty Stok
Cena: 230 000 zł

Powierzchnia: 41 m²

Liczba pokoi: 1 (pokój, osobna kuchnia, przedpokój, łazienka)

Stan wykończenia: Po generalnym remoncie w 2026 roku (wysoki standard)

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w urokliwym, górskim Złotym Stoku. Mieszkanie jest bardzo jasne, słoneczne i ciche – idealne miejsce na odpoczynek i komfortowe życie.

Mieszkanie przeszło generalny remont w 2026 roku i pachnie nowością. Jest gotowe do wprowadzenia od zaraz! Idealne do zamieszkania lub jako baza wypadowa/inwestycja pod wynajem turystyczny.

Układ i standard wykończenia:
Salon, osobna jasna kuchnia, przedpokój i łazienka.

W całym mieszkaniu jednolity, elegancki gres szkliwiony 120x60 cm (łatwy w utrzymaniu, optycznie powiększa wnętrze).

Nowe, energooszczędne okna trzyszybowe.

Nowe instalacje: elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna.

Wyjątkowe atuty:
Możliwość zrobienia ogródka z tarasem – idealne miejsce na relaks i kawę na świeżym powietrzu.

Wyremontowana komórka lokatorska – czysta i odświeżona przestrzeń, gdzie zamontowano bojler oraz instalację na rozdzielaczu, dzięki czemu zyskujesz więcej miejsca w łazience.

Lokalizacja:
Tylko 500 m do Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego – lasy i górskie szlaki na wyciągnięcie ręki!

W najbliższej okolicy pełna infrastruktura: sklepy, markety i szkoły.

Spokojna okolica zarządzana przez wspólnotę mieszkaniową (bardzo niskie opłaty).

Mieszkanie wolne od zaraz. Zapraszam do kontaktu i oglądania!

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m² taras, piwnica, ogródek, osobna kuchnia