Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Zielona Góra Zacisze ul. Kokosowa · 2 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 14 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Nadszedł moment, aby przekazać dalej miejsce, które przez lata było moim ukochanym domem.
Mieszkanie o powierzchni 53 m², kupione jako nowe w 2003 roku, od samego początku wykończone w wysokim standardzie. Urządzane było z myślą o wygodzie codziennego życia - praktycznie, funkcjonalnie i z dbałością o estetykę.
To przestrzeń, która jest bardzo ustawna, przytulna i pełna naturalnego światła. Szczególnie pokój dzienny jest przyjemnie słoneczny i tworzy idealne miejsce do odpoczynku czy spotkań z bliskimi.
Ogromnym atutem jest fakt, że zaledwie dwa miesiące temu przeprowadzony został remont, dzięki czemu mieszkanie jest świeże, pachnące i gotowe do zamieszkania od zaraz.
Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku, co zapewnia komfort codziennego użytkowania.
Dodatkowym atutem jest balkon, który pozwala cieszyć się poranną kawą lub chwilą relaksu na świeżym powietrzu.
Do mieszkania przynależy również piwnica, stanowiąca praktyczne miejsce do przechowywania rzeczy ważnych i ważniejszych.
Mieszkanie położone jest na spokojnym i bardzo lubianym Osiedlu Zacisze przy ul. Kokosowej w Zielonej Górze. To miejsce idealnie łączy bliskość natury z wygodą życia w mieście.
Tuż obok znajduje się las, który sprzyja spacerom, bieganiu czy wycieczkom rowerowym. W najbliższej okolicy dostępne są również sklepy, szkoła, poczta oraz place zabaw.
To lokalizacja, która zapewnia spokój, dużo zieleni i wygodny dostęp do codziennej infrastruktury.
Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w spokojnej i zielonej okolicy, to może być miejsce właśnie dla Ciebie.
Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz obejrzenia mieszkania na żywo.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 m² balkon, piwnica
-
2 piętro w 3-piętrowym budynku
-
Zielona Góra, Zacisze ul. Kokosowa
-
Mieszkanie w wysokim standardzie
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
99000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Zielona Góra -
Mieszkania 2-pokojowe Zielona
Góra -
Mieszkania Zielona Góra
ul. Kokosowa -
Mieszkania na sprzedaż
Zielona Góra Zacisze -
Mieszkania 2-pokojowe Zielona
Góra Zacisze -
Mieszkania lubuskie
-
Mieszkania do wynajęcia
Zielona Góra -
Ogłoszenia nieruchomości Zielona
Góra -
Domy Zielona Góra
-
Ceny mieszkań Zielona
Góra
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż