Ogłoszenie usunięte
Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Zamość ul. Oboźna · 3 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Do sprzedaży, bezpośrednio umeblowane i wyposażone, mieszkanie dwupokojowe 44m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku przy ul. Oboźnej.
Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, oddzielnej toalety + przedpokój i balkon.
Mieszkanie znajduje się w wyjątkowej lokalizacji. W okolicach bloku położonym nad rzeką Łabuńka znajduje się plac zabaw dla dzieci, skate park oraz boiska do gry w piłkę nożną i koszykówkę. Blisko mieszkania znajdują się sklepy i punkty usługowe tj. Park Handlowy Hop Stop, Lidl, myjnia oraz stacja Orlen. Kilka minut pieszo od bloku znajduje się również Szkoła Podstawowa nr 3, park oraz OSIR.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4,8 m2
Mieszkanie jest własnościowe z założoną Księga Wieczystą
Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu
Grażyna
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
-
3 piętro w bloku
-
Zamość ul. Oboźna
Mieszkania – popularne miejscowości
Aktualne mieszkania na sprzedaż