Mieszkanie do wynajęcia
ul. Szewska Wrocław

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 5
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 6
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 7
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 8
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 9
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 10
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 11
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 12
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 13
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 14
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 15
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 16
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 17
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 18
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 19
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 20
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 21
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 22
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 23
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 24
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 25
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 26
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 27
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 28
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, ul. Szewska. Zdjęcie 29

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław ul. Szewska · parter

3 399
96 zł/m²
35
2 pok.
Wrocław, Szewska - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

RYNEK/2 pokoje/op Apartament blok media miejski
Polecamy Państwu na wynajem piękny apartament 2 pokojowy w samym sercu Wrocławia - Rynek ul Szewska
Mieszkanie wyremontowane z wyposażeniem
Media miejskie
Niski czynsz 480zł
cena najmu 3400 zł
Zapraszam serdecznie
Anna

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,45 m² piwnica, aneks kuchenny
  • Parter w 4-piętrowym budynku  
  • Wrocław ul. Szewska
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana dodana dzisiaj