Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Grabiszyńska 9 Wrocław Stare Miasto

Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Stare Miasto, ul. Grabiszyńska. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Wrocław Stare Miasto ul. Grabiszyńska 9 · 11 piętro

2 390
89 zł/m²
27
1 pok.
Wrocław Stare Miasto, Grabiszyńska 9 - lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela

Kawalerka premium z panoramą Wrocławia - 11 piętro, ul. Grabiszyńska 9.

Nowoczesna, wyremontowana kawalerka o powierzchni 27 m², położona na 11 piętrze w budynku z windą przy ul. Grabiszyńskiej.
Mieszkanie jest jasne i bardzo dobrze doświetlone. Dzięki wysokiemu piętru zapewnia ciszę, prywatność oraz widok na panoramę Wrocławia. Do dyspozycji niewielki balkon z widokiem na Ślężę i niesamowite zachody słońca.

Standard i wyposażenie:
- mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie
- nowe instalacje (elektryczna i wodno-kanalizacyjna)
- nowe okna
- pralka i zmywarka
- bardzo ciepłe zimą (niskie zużycie ogrzewania)

Budynek:
- dwie windy
- recepcja i ochrona 24/7
- zadbana, wyremontowana klatka schodowa
- dostęp do rowerowni dla mieszkańców

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta.
- przystanki tramwajowe i autobusowe bezpośrednio przy budynku
- blisko Rynku

W najbliższym otoczeniu:
- sklepy spożywcze i piekarnie
- apteka
- drogeria Rossmann
- restauracje i punkty gastronomiczne
- szkoła tańca
- punkty usługowe (m.in. kwiaciarnia, szewc)

Warunki najmu:
- czynsz najmu: 2390 zł
- opłaty: ok. 650 zł
- kaucja: 3000 zł

Mieszkanie idealne dla jednej osoby, która ceni sobie wygodę, spokój oraz szybki dostęp do centrum.

  • Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27 m² balkon
  • 11 piętro w budynku z windą
  • Wrocław, Stare Miasto ul. Grabiszyńska 9
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
  • Opłaty 650 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 3000 zł
  • Wyposażenie pralka, zmywarka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu