Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
Śródmieście Wrocław

Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Śródmieście. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Wrocław Śródmieście brak adresu · 2 piętro

2 800
69 zł/m²
40
1 pok.
Wrocław Śródmieście - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Wynajmę umeblowane mieszkanie za zgodą właściciela we Wrocławiu na Nadodrzu, w centrum miasta, w pobliżu Parku Staszica. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji, blisko przystanków tramwajowych i autobusowych oraz dworca Wrocław Nadodrze. Mieszkanie dostępne od 01.06.2026 r.

Mieszkanie ma powierzchnię 40,5 m2, składa się z 1 dużego pokoju, osobnej kuchni oraz łazienki. Lokal znajduje się na 2 piętrze budynku z windą.

Na opłatę całkowitą za mieszkanie składa się:

1. Opłata za wynajem wraz z czynszem administracyjnym: 2.800 PLN

W kwocie zawarte są:

zaliczki na wodę,

ogrzewanie,

utrzymanie części wspólnych,

opłaty administracyjne.

2. Opłata za energię elektryczną: około 120 PLN miesięcznie (wg prognozy Tauron)

3. Internet we własnym zakresie.

Kaucja: 2.800 PLN

Mieszkanie wystawione za zgodą właściciela.

Mieszkanie umeblowane i wyposażone:

1. Kuchnia wyposażona w:

lodówkę,

piekarnik,

kuchenkę.

2. Łazienka wyposażona w:

pralkę,

3. Pokój wyposażony w:

bardzo pojemną szafę,

dużą rozkładaną kanapę z funkcją spania (po rozłożeniu duża powierzchnia do spania),

podstawowe umeblowanie.

Budynek to nowoczesna plomba o dobrej izolacji termicznej, wyposażona w 2 windy. Budynek jest zadbany, spokojny i zapewnia komfort mieszkania. Ściany dobrze tłumią dźwięki - nie słychać sąsiadów.

Do dyspozycji mieszkańców dostępny jest bezpłatny parking przed budynkiem oraz na podwórzu, dzięki czemu nie ma problemu ze znalezieniem miejsca postojowego.

Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji:

Park Staszica - kilka minut pieszo

Wały Nadodrzańskie i trasy rowerowe - bardzo blisko

Żabka - ok. 4 min pieszo

T&J - ok. 4 min pieszo

Biedronka - ok. 13 min pieszo

Rynek - ok. 24 min pieszo

Uniwersytet Wrocławski - ok. 18 min pieszo

Politechnika Wrocławska - ok. 19 min tramwajem

Lokalizacja zapewnia szybki dojazd w każdą część Wrocławia dzięki licznym liniom tramwajowym i autobusowym.

W budynku dostępny jest internet światłowodowy Orange - umowę należy zawrzeć samodzielnie.

Więcej zdjęć mogę wysłać w wiadomości prywatnej.