Mieszkanie do wynajęcia
ul. Róży Wiatrów Wrocław Krzyki

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Róży Wiatrów. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Róży Wiatrów. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Róży Wiatrów. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Róży Wiatrów. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Róży Wiatrów. Zdjęcie 5
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Róży Wiatrów. Zdjęcie 6
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Róży Wiatrów. Zdjęcie 7
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Róży Wiatrów. Zdjęcie 8
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Róży Wiatrów. Zdjęcie 9
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Róży Wiatrów. Zdjęcie 10
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Róży Wiatrów. Zdjęcie 11
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Róży Wiatrów. Zdjęcie 12
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Róży Wiatrów. Zdjęcie 13
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Róży Wiatrów. Zdjęcie 14
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Róży Wiatrów. Zdjęcie 15
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Róży Wiatrów. Zdjęcie 16
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Róży Wiatrów. Zdjęcie 17
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Róży Wiatrów. Zdjęcie 18
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Róży Wiatrów. Zdjęcie 19
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Krzyki, ul. Róży Wiatrów. Zdjęcie 20

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki ul. Róży Wiatrów · 2 piętro

2 750
56 zł/m²
49
2 pok.
Wrocław Krzyki, Róży Wiatrów - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Polecamy do wynajęcia 2-u pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu z 2018 roku przy ul. Róży Wiatrów (Krzyki, Krzyki). Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych (rzeczka Olszówka Krzycka), które wchodzą na teren osiedla. Ładnie zaaranżowane tereny wypoczynkowe. Dla mieszkańców bardzo dobrze wyposażona siłownia. sala do wspólnego oglądania telewizji doposażona w stół pingpongowy, piłkarzyki oraz część kuchenną, rowerownia. W sąsiedztwie szkoła podstawowa, przychodnia zdrowia, punkty handlowe i gastronomiczne.

Mieszkanie na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku z windą. Powierzchnia; 49 mkw. Pokój dzienny połączony z wydzieloną kuchnią. Dosyć duży, w pełni umeblowany z przylegającym balkonem (zaaranżowana część rekreacyjna). Klimatyzacja. Kuchnia z dużą zabudową, płyta indukcyjna, piekarnik i mikrofalówka w zabudowie, bardzo duża lodówka z zamrażarką, zmywarka. Sypialnia z szerokim łożem, szafa dwudrzwiowa lustrzana. W przedpokoju szafa w zabudowie i szafki. Łazienka z dużą kabiną prysznicową, pralka.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w podziemnym garażu (za dopłatą).

Cena: 2.750 zł + opłaty (czynsz 800 zł + prąd 150 zł). Kaucja 1-miesięczna. Mieszkanie dostępne od 01.05.2026., możliwość podpisania wcześniejszej umowy). POLECAMY

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Małgorzata Sieradzka (licencja nr: 2394)

--------------------------

NAJLEPSZE I BEZPIECZNE OFERTY TYLKO W BIURACH NIERUCHOMOŚCI, SPRAWDŹ OFERTY TWOJEGO ZAUFANEGO POŚREDNIKA: [www]

Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m² aneks kuchenny
  • 2 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu z windą
  • Wrocław, Krzyki ul. Róży Wiatrów
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu