Mieszkanie do wynajęcia
ul. Koreańska Wrocław Brochów

Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Brochów, ul. Koreańska. Zdjęcie 1
Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Brochów, ul. Koreańska. Zdjęcie 2
Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Brochów, ul. Koreańska. Zdjęcie 3
Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Brochów, ul. Koreańska. Zdjęcie 4
Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Brochów, ul. Koreańska. Zdjęcie 5
Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Brochów, ul. Koreańska. Zdjęcie 6
Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Brochów, ul. Koreańska. Zdjęcie 7
Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Brochów, ul. Koreańska. Zdjęcie 8
Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Brochów, ul. Koreańska. Zdjęcie 9
Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Brochów, ul. Koreańska. Zdjęcie 10
Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Brochów, ul. Koreańska. Zdjęcie 11
Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Brochów, ul. Koreańska. Zdjęcie 12
Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Brochów, ul. Koreańska. Zdjęcie 13
Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Brochów, ul. Koreańska. Zdjęcie 14

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Brochów ul. Koreańska · 2 piętro

2 000
74 zł/m²
27
1 pok.
Wrocław Brochów, Koreańska - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Mam na wynajem przestronną kawalerkę, na zamkniętym osiedlu z 2014 roku z miejscem w garażu podziemnym i komórką lokatorską. Mieszkanie w pełni umeblowane, usytuowane na 2 piętrze. Idealne dla pary lub singla.

We speak English, Ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you - [numer]

Oferta wyłącznie w Kompas Nieruchomości. Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dowolnym terminie, po uprzednim umówieniu spotkania. Zapraszam do kontaktu - [numer]

Lokal o powierzchni ok. 27,4m2 składa się z:
- salonu ok. 16,4m2
- półotwartej kuchni ok. 4m2
- łazienki z wc ok. 3m2
- przedpokoju ok. 4m2

Możliwość wynajmu miejsca postojowego w garażu podziemnym wraz z komórką lokatorską za dodatkowe 300zł.

Lokalizacja, komunikacja i infrastruktura:
Doskonałe położenie na Brochowie. W pobliżu w odległości kilku minut szkoły podstawowe, żłobki, przedszkola, sklepy, Żabka, Biedronka, przychodnia, paczkomat, klub fitness, Aquapark. Okoliczne ścieżki rowerowe oraz tereny spacerowe pozwalają z kolei na przyjemne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Dzięki dobrej dostępności komunikacji miejskiej oraz dworca PKP (5 min piechotą) mieszkańcy mogą wygodnie podróżować bez konieczności korzystania z samochodu.

Opłaty:
Na czynsz miesięczny składają się:
* czynsz dla właścicieli: 2000zł
* czynsz administracyjny: 650zł (w tym m.in. woda i ogrzewanie) + prąd (wg zużycia).
* (opcjonalnie) opłata za miejsce postojowe i komórkę lokatorską 300zł

Przy podpisaniu umowy na rok pobierana jest zwrotna kaucja w wysokości 2300zł.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

Ryszard Surmiak
tel. [numer]

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27 m²  
  • 2 piętro w 2-piętrowym apartamentowcu  
  • Wrocław, Brochów ul. Koreańska
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana dzisiaj