Mieszkanie do wynajęcia Warszawa Śródmieście al. Jana Chrystiana Szucha · 3 piętro
Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Piękny 3-pokojowy apartament przy Łazienkach Królewskich – Centrum Warszawy Na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 92 m² z dużym tarasem (38 m²), położony w kameralnym apartamentowcu w sercu Warszawy, tuż przy Łazienkach Królewskich.
Opis mieszkania Apartament został wykończony w wysokim standardzie, z dbałością o każdy detal i harmonijny układ pomieszczeń. Przemyślany projekt pozwolił na wyraźne wydzielenie strefy dziennej i prywatnej, co zapewnia komfort i funkcjonalność na co dzień.
Rozkład pomieszczeń:
• Przestronny salon (35 m²) z lekko otwartą kuchnią i częścią jadalnianą
• Dwie sypialnie
• Dwie łazienki
• Przedpokój z pojemną, wbudowaną szafą
• Słoneczny balkon
• Duży taras (38 m²) z pięknym widokiem
Lokalizacja Budynek znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy – w sąsiedztwie Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Urzędu Rady Ministrów, Łazienek Królewskich, Parku Ujazdowskiego oraz licznych ambasad. W najbliższej okolicy dostępne są szkoły, przedszkola, banki, restauracje oraz pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Doskonała komunikacja – liczne linie autobusowe i tramwajowe, a także ok. 700 metrów do stacji metra Politechnika.
Dodatkowe informacje
• Powierzchnia: 96 m² + 38 m² tarasu
• Piętro: 3 w kameralnym apartamentowcu
• Standard: wysoki
• Okolica: cicha, zielona, prestiżowa
• Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie
Cena najmu
• 6 900 zł – czynsz dla właściciela
• 1 360 zł – czynsz administracyjny
• prąd
Zapraszam do kontaktu.
-
Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 92 m²
-
3 piętro w 6-piętrowym bloku z windą
-
Warszawa, Śródmieście al. Jana Chrystiana Szucha
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 6 dni temu
Podobne mieszkania na wynajem