Mieszkanie do wynajęcia
ul. Zwycięzców Warszawa Saska Kępa

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 1
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 2
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 3
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 4
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 5
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 6
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 7
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 8
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 9
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 10
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 11
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 12
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 13
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 14
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 15
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 16
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 17
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 18
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 19
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 20
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 21
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 22
Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa Saska Kępa, ul. Zwycięzców. Zdjęcie 23

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa Saska Kępa ul. Zwycięzców · 6 piętro

14 000
80 zł/m²
176
5 pok.
Warszawa Saska Kępa, Zwycięzców - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Opis nieruchomości
Oferuję na wynajem komfortowy apartament typu penthouse o powierzchni 176 m2 usytuowany na szóstym piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu. Nieruchomość znajduje się na Saskiej Kępie na Pradze Południe, przy ulicy Zwycięzców. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym!
Na powierzchnię składają się:

Przestronny salon z wyjściem na imponujący balkon z widokiem na panoramę Warszawy.
Oddzielna kuchnia z oknem oraz dodatkowy pokój z aneksem kuchennym.
Trzy niezależne pokoje.
Dwie łazienki z prysznicami, w tym jedna z sauną fińską oraz pisuarem.
Hol.
Winda do apartamentu

Lokalizacja:
Atutem lokalizacji jest doskonała komunikacja i prestiżowe, kameralne otoczenie Saskiej Kępy, często nazywanej warszawskim Manhattanem. To miejsce łączy miejski komfort z unikalnym klimatem jednej z najbardziej cenionych dzielnic Warszawy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, zapewniające szybki dojazd do centrum miasta oddalonego o około 2,5 km oraz innych części stolicy. W okolicy dostępne są liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje, kawiarnie oraz centra handlowe. Miłośnicy rekreacji docenią bliskość Parku Skaryszewskiego, Stadionu Narodowego, prawobrzeżnych terenów spacerowych i plaż - idealnych miejsc na odpoczynek i aktywne spędzanie czasu.
Opłaty:

14 000 zł + czynsz administracyjny (2800 zł) + prąd.
Kaucja 15 000 zł.

Najem okazjonalny lub instytucjonalny na minimum 12 miesięcy.
Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na prezentację apartamentu oraz uzyskania dodatkowych informacji!
Kompleksowa obsługa nieruchomości: sprzedaż, wynajem, kredyt i zarządzanie - wszystko w jednym miejscu- zadzwoń i sprawdź naszą ofertę. 

  • Do wynajęcia mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 176 m²  
  • 6 piętro w 6-piętrowym apartamentowcu  
  • Warszawa, Saska Kępa ul. Zwycięzców
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu