Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Lizbońska Warszawa Praga-Południe

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Lizbońska. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Warszawa Praga-Południe ul. Lizbońska · 2 piętro

4 800
109 zł/m²
44
2 pok.
Warszawa Praga-Południe, Lizbońska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Do wynajęcia nowe mieszkanie na Saskiej Kępie 2 piętro Osiedle Lizbońska.

Mieszkanie znajduje się przy skrzyżowaniu al. Stanów Zjednoczonych i ul. Saskiej w idealnym punkcie komunikacyjnym.

Przystanki autobusowe pod blokiem w każdym kierunku. Bezpośrednie połączenie z centrum miasta, dwoma liniami metra i lotniskiem Chopina. W małej odległości zielony brzeg Wisły, tętniąca życiem ul. Francuska, wiele punktów gastronomicznych, sklepów, Lodowisko Saska Kępa, Stadion Narodowy, Dom Kultury PROM.

Mieszkanie ma powierzchnię 44 m2 i składa się z salonu z aneksem kuchenny, sypialni, komfortowej łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu. Wysoki standard wykończenia. Lokal jest w pełni umeblowany i wyposażony w wysokiej jakości sprzęty (lodówka, zmywarka, pralka, piekarnik, płytę indukcyjną oraz okap), zabudowy meblowe robione na wymiar.

Mieszkanie czeka na swoich pierwszych najemców.

Oferta dla pary lub singla niepalących i bez zwierząt.

WARUNKI NAJMU:

>Umowa najmu okazjonalnego na minimum 12 m-cy.

>Czynsz najmu: 4 800 zł

>Opłaty do administracji: ok. 650 zł/m-c (w tym zaliczki na wodę, ogrzewanie, ścieki)

>Prąd: zaliczka 150 zł/m-c potem rozliczenie wg. zużycia

>Miejsce parkingowe w garażu podziemnym, dodatkowo płatne: 400 zł/m-c

>Kaucja zwrotna: 6 000 zł

Mieszkanie dostępne od zaraz.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Więcej zdjęć mogę udostępnić linkiem dla zainteresowanych osób.

Oferta prywatna, nie współpracujemy z agencjami – proszę nie dzwonić.

Powyższe ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m² balkon, aneks kuchenny
  • 2 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Warszawa, Praga-Południe ul. Lizbońska
  • Mieszkanie o wysokim standardzie  
  • Opłaty 650 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 6000 zł
  • Umeblowanie w pełni
  • Wyposażenie kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka, zmywarka
  • Świadectwo Energetyczne  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu