Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Igańska Warszawa Praga-Południe

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Igańska. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Warszawa Praga-Południe ul. Igańska · 4 piętro

2 900
58 zł/m²
50
2 pok.
Warszawa Praga-Południe, Igańska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Do wynajęcia oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 50,20 m2, położone na 4. piętrze w świetnej lokalizacji na warszawskiej Pradze Południe, przy ul. Igańskiej.

Mieszkanie składa się z:
- dużego salonu z aneksem kuchennym,
- sypialni,
- łazienki,
- przedpokoju.

Mieszkanie jest umeblowane, posiada przestronny balkon. Dodatkowo do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 2 m2.
W budynku są 3 windy.

Świetna lokalizacja:
- przystanek tramwajowy i autobusowy (2 minuty spacerem),
- szybki dojazd do centrum (15 minut samochodem, a 18 minut komunikacją miejską).
W pobliżu są liczne sklepy, piekarnie, apteki, przychodnia, przedszkola, Galeria Grochów oraz inne lokale usługowe.

Interesuje mnie tylko NAJEM OKAZJONALNY.

Koszt i warunki najmu:
- 2900 zł + czynsz administracyjny 825 zł + opłaty licznikowe (prąd, zużycie wody).
- Kaucja: 4500 zł.

Mieszkanie dostępne od zaraz.

Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu.

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m² balkon, piwnica, aneks kuchenny
  • 4 piętro w budynku z windą
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Warszawa, Praga-Południe ul. Igańska
  • Opłaty 825 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 4500 zł
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu