Mieszkanie do wynajęcia
ul. Milczańska Poznań Nowe Miasto

Mieszkanie 1-pokojowe Poznań Nowe Miasto, ul. Milczańska. Zdjęcie 1
Mieszkanie 1-pokojowe Poznań Nowe Miasto, ul. Milczańska. Zdjęcie 2
Mieszkanie 1-pokojowe Poznań Nowe Miasto, ul. Milczańska. Zdjęcie 3
Mieszkanie 1-pokojowe Poznań Nowe Miasto, ul. Milczańska. Zdjęcie 4
Mieszkanie 1-pokojowe Poznań Nowe Miasto, ul. Milczańska. Zdjęcie 5
Mieszkanie 1-pokojowe Poznań Nowe Miasto, ul. Milczańska. Zdjęcie 6
Mieszkanie 1-pokojowe Poznań Nowe Miasto, ul. Milczańska. Zdjęcie 7
Mieszkanie 1-pokojowe Poznań Nowe Miasto, ul. Milczańska. Zdjęcie 8
Mieszkanie 1-pokojowe Poznań Nowe Miasto, ul. Milczańska. Zdjęcie 9
Mieszkanie 1-pokojowe Poznań Nowe Miasto, ul. Milczańska. Zdjęcie 10
Mieszkanie 1-pokojowe Poznań Nowe Miasto, ul. Milczańska. Zdjęcie 11
Mieszkanie 1-pokojowe Poznań Nowe Miasto, ul. Milczańska. Zdjęcie 12
Mieszkanie 1-pokojowe Poznań Nowe Miasto, ul. Milczańska. Zdjęcie 13
Mieszkanie 1-pokojowe Poznań Nowe Miasto, ul. Milczańska. Zdjęcie 14
Mieszkanie 1-pokojowe Poznań Nowe Miasto, ul. Milczańska. Zdjęcie 15

Mieszkanie do wynajęcia Poznań Nowe Miasto ul. Milczańska · 2 piętro

1 850
51 zł/m²
36
1 pok.
Poznań Nowe Miasto, Milczańska - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Poznań , Rataje , ul. Milczańska ( BUDIMEX )
duża kawalerka , o pow. 36,10 m2 , położona w niskim bloku z cegły ,
II piętro , balkon , meble , pralka , lodówka ,
cena najmu : 1850 zł plus  eksploatacja / ok 750 zł/m-c/ oraz energia elektryczna 
kaucja zwrotna : 1850   zł 
wolne od zaraz 
Wirtualny spacer
Kontakt: Jacek Melcer [numer] 
[email]
BON HANDOM - Poznań, ul. Folwarczna 27/III.
[www]
Oferta nr 126 221 znajduje się pod opieką pośrednika z numerem licencji 5072.
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 § 1. Kodeksu Cywilnego.

  • Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 36,10 m² piwnica
  • 2 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu  
  • Poznań, Nowe Miasto ul. Milczańska
  • Mieszkanie w dobrym stanie okna plastikowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu