Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Obozowa Kraków Ruczaj

Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Ruczaj, ul. Obozowa. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Kraków Ruczaj ul. Obozowa · 2 piętro

2 000
66 zł/m²
30
1 pok.
Kraków Ruczaj, Obozowa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Ulica Obozowa.
Spokojna, dobrze skomunikowana okolica.
Mieszkanie o powierzchni 30.3 m2, II piętro, balkon.
Mieszkanie umeblowane do natychmiastowego zamieszkania.
Czynsz 2000 zł/miesiąc + media (indywidualnie opomiarowane).
Kaucja zwrotna 2000 zł.

  • Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30,30 m² balkon
  • 2 piętro w 3-piętrowym bloku  
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Kraków, Ruczaj ul. Obozowa
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania  
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 2000 zł
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu