Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Tadeusza Romanowicza Kraków Podgórze

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Podgórze, ul. Tadeusza Romanowicza. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Kraków Podgórze ul. Tadeusza Romanowicza · 2 piętro

4 300
86 zł/m²
50
3 pok.
Kraków Podgórze, Tadeusza Romanowicza - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Bezpośrednio od właściciela - bez prowizji!
(Biurom nieruchomości dziękuję)

Ze względów formalnych najem możliwy jest wyłącznie dla osób posiadających polskie obywatelstwo.

Do wynajęcia komfortowy, świeżo odświeżony apartament (całość po malowaniu) o powierzchni 50 m², położony przy ul. Romanowicza w prestiżowej dzielnicy Podgórze.

APARTAMENT

Znajduje się na 2. piętrze i składa się z:
• przestronnego salonu z aneksem kuchennym,
• sypialni I,
• sypialni II (możliwość doposażenia według potrzeb najemcy - idealne na biuro lub pokój dziecięcy),
• łazienki,
• balkonu.

ATUTY
mieszkanie świeżo malowane - gotowe do zamieszkania,
• wysoki standard wykończenia,
• w pełni umeblowane i funkcjonalne,
• ogrzewanie miejskie, ciepła woda z sieci,
• budynek z monitoringiem, ochroną, recepcją i kontrolą dostępu,
• teren ogrodzony - bezpieczeństwo i komfort,
• świetna lokalizacja - blisko centrum, komunikacji i terenów rekreacyjnych.

CENA
• 4300 PLN - czynsz najmu (w cenie miejsce postojowe w garażu + duża komórka lokatorska)
• 662 PLN - czynsz administracyjny (przy 3 osobach)
• prąd - według zużycia

Kaucja 4500 PLN - możliwość płatności w dwóch ratach.

Umowa najmu okazjonalnego.

DOSTĘPNOŚĆ

Mieszkanie dostępne od zaraz.

Idealne dla pary, rodziny lub osób pracujących zdalnie, które cenią komfort, lokalizację i wysoki standard.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania!

  • Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m² balkon, piwnica, garaż/miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • 2 piętro w 7-piętrowym bloku z windą
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Kraków, Podgórze ul. Tadeusza Romanowicza
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
  • Opłaty 662 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 4500 zł
  • Umeblowanie w pełni
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu