Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Adama Bochenka 10 Kraków Podgórze Duchackie

NOWA OFERTA
Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Kraków Podgórze Duchackie ul. Adama Bochenka 10 · 4 piętro

2 000
75 zł/m²
26
1 pok.
Kraków Podgórze Duchackie, Adama Bochenka 10 - lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela

Do wynajęcia mieszkanie 26,5 m2 plus 10,2 m2 taras z ziemnym ogródkiem, w budynku z 2014 roku, na parterze którego zlokalizowane są: sklep “Żabka”, piekarnia, apteka i przychodnia lekarska.

  • Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26,50 m² taras, aneks kuchenny
  • 4 piętro w 5-piętrowym bloku z windą
  • Dostępne do wynajęcia od 2026-06-01
  • Kraków, Podgórze Duchackie ul. Adama Bochenka 10
  • Opłaty 470 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 2000 zł
  • Umeblowanie częściowo
  • Wyposażenie internet, klimatyzacja, kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj