Mieszkanie do wynajęcia
ul. Słowiańska 30 Gdańsk Oliwa

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Słowiańska. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Słowiańska. Zdjęcie 2
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Słowiańska. Zdjęcie 3
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Słowiańska. Zdjęcie 4
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Słowiańska. Zdjęcie 5
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Słowiańska. Zdjęcie 6
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Słowiańska. Zdjęcie 7
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Słowiańska. Zdjęcie 8
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Słowiańska. Zdjęcie 9
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Słowiańska. Zdjęcie 10
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Słowiańska. Zdjęcie 11
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Słowiańska. Zdjęcie 12
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Słowiańska. Zdjęcie 13

Mieszkanie do wynajęcia Gdańsk Oliwa ul. Słowiańska 30 · 3 piętro

3 100
63 zł/m²
49
2 pok.
Gdańsk Oliwa, Słowiańska 30 - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m², położone przy ul. Słowiańskiej 30 w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji, Gdańsk Oliwa.

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z 2008 roku, na zamkniętym, spokojnym osiedlu. Lokal jest bardzo przestronny jak na układ 2-pokojowy, jasny i dobrze doświetlony.

Układ mieszkania:
-salon z kuchnią (open space)
-oddzielna sypialnia
-duża, wygodna łazienka
-przedpokój
-balkon

Z balkonu widoczna panorama z Olivia Star, co dodatkowo podkreśla atrakcyjność lokalizacji. Mieszkanie urządzone w ciepłym, przyjemnym stylu, dużo naturalnego światła, funkcjonalny układ i przestrzeń, która daje komfort codziennego życia. Zdjęcia dobrze oddają jego charakter jest jasno, przytulnie i do wejścia.

Dodatkowe atuty:
-zamknięte osiedle
-bardzo dobra komunikacja, blisko SKM Gdańsk Oliwa
-świetna lokalizacja blisko Olivia Business Centre
-przestronność, rzadko spotykana przy tym metrażu

Lokalizacja:
Jedna z najlepszych dzielnic Gdańska Oliwa. W pobliżu pełna infrastruktura: sklepy, komunikacja miejska, tereny zielone, biznesowe centrum miasta. Idealne miejsce dla osób pracujących w Olivia Centre lub okolicach.

Warunki najmu:
czynsz najmu: 3100 zł
czynsz administracyjny: ok. 650 zł
prąd: według zużycia

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację. Mieszkanie na żywo robi jeszcze lepsze wrażenie niż na zdjęciach

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m² balkon, aneks kuchenny
  • 3 piętro w 3-piętrowym apartamentowcu  
  • Gdańsk, Oliwa ul. Słowiańska 30
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana dzisiaj