Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Artura Grottgera 15 Gdańsk Oliwa

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Artura Grottgera. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Gdańsk Oliwa ul. Artura Grottgera 15 · parter

4 000
94 zł/m²
42
2 pok.
Gdańsk Oliwa, Artura Grottgera 15 - lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela

Sauna, siłownia, bilard — i to wszystko w czynszu. Najem 2-pokojowego mieszkania z ogródkiem w Atrium Oliva, Gdańsk.

3 minuty piechotą od Olivia Business Centre i kampusu Uniwersytetu Gdańskiego. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę z lokalizacją — czytaj dalej.

Mieszkanie:
42,50m² | 2 pokoje | parter | ogródek 30 m² | orientacja południowa

Budynek z 2025 roku. Sufity 3,20 m — poczujesz różnicę od pierwszego wejścia. W środku salon z aneksem kuchennym i wyspą, sypialnia z zabudową szaf, łazienka z prysznicem walk-in i wyjście na prywatny ogródek o powierzchni 30 metrów.

Osiedle:
Kompleks z zielonym patio i strefą rekreacji wyłącznie dla mieszkańców — sauna, siłownia, sala bilardowa i strefa spotkań. Bez dodatkowych opłat, bez limitów.

Koszty:
— 4000 zł/msc — czynsz najmu
— ok. 1 000 zł/msc — opłaty administracyjne i media
— 5500 zł — kaucja zwrotna (jednorazowo)

Parking: strefa płatna przy osiedlu, abonament mieszkańca 10 zł/msc. Możliwość wynajęcia miejsca w hali garażowej i komórki lokatorskiej od innych mieszkańców.

Warunki: umowa najmu okazjonalnego, minimum rok, bez zwierząt.

Zachęcam do kontaktu.

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,50 m² taras, ogródek, aneks kuchenny
  • Parter w 3-piętrowym apartamentowcu z windą
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Gdańsk, Oliwa ul. Artura Grottgera 15
  • Mieszkanie o wysokim standardzie, okna drewniane  
  • Opłaty 1000 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 5500 zł
  • Umeblowanie w pełni
  • Wyposażenie kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka, zmywarka
  • Świadectwo Energetyczne  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu