Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Poleska Częstochowa Parkitka

NOWA OFERTA
Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa Parkitka, ul. Poleska. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Częstochowa Parkitka ul. Poleska · 1 piętro

2 700
64 zł/m²
42
2 pok.
Częstochowa Parkitka, Poleska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Do wynajęcia NOWE mieszkanie 2 pokojowe o pow. 42,34 m.kw. w dzielnicy Parkitka, przy ul. Poleskiej 39.

Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w nowoczesnym, 5-piętrowym apartamentowcu z windą.

Składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki z prysznicem.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD (lodówko-zamrażarka, płyta indukcyjna, pochłaniacz, piekarnik, zmywarka, pralka).
Dużo miejsc do przechowywania, zarówno w sypialni, jak i w przedpokoju szafy w zabudowie.
Dodatkowym atutem jest duży balkon, ekspozycja okien południowy-zachód.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (miejsce do składowania rowerów itp.). W oknach rolety zewnętrzne.

Nowoczesne, zamknięte, monitorowane osiedle, z bramą wjazdową na pilota.
W pobliżu sklepy, centra handlowe, restauracje, placówki medyczne.
Bardzo dobry dojazd do centrum miasta, a także do węzła autostradowego A1.
Dużo terenów zielonych, w pobliżu Aleja Brzozowa.

Opłaty:
- Czynsz najmu: 2700 zł (2 miejsca parkingowe naziemne w cenie)
- Czynsz administracyjny: 260 zł
- Opłaty wg zużycia (śmieci, woda, c.o., prąd).

Kaucja: 4500 zł.

Mieszkanie idealne dla singla lub pary, dla osób niepalących, bez zwierząt.

Zapraszam do kontaktu tel.

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,34 m² balkon, piwnica, aneks kuchenny
  • 1 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą
  • Częstochowa, Parkitka ul. Poleska
  • Opłaty 260 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 4500 zł
  • Umeblowanie w pełni
  • Wyposażenie pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj