Mieszkanie na sprzedaż
Wyciążkowo  

Mieszkanie 3-pokojowe Wyciążkowo. Zdjęcie 1
Mieszkanie 3-pokojowe Wyciążkowo. Zdjęcie 2
Mieszkanie 3-pokojowe Wyciążkowo. Zdjęcie 3
Mieszkanie 3-pokojowe Wyciążkowo. Zdjęcie 4
Mieszkanie 3-pokojowe Wyciążkowo. Zdjęcie 5
Mieszkanie 3-pokojowe Wyciążkowo. Zdjęcie 6
Mieszkanie 3-pokojowe Wyciążkowo. Zdjęcie 7
Mieszkanie 3-pokojowe Wyciążkowo. Zdjęcie 8
Mieszkanie 3-pokojowe Wyciążkowo. Zdjęcie 9
Mieszkanie 3-pokojowe Wyciążkowo. Zdjęcie 10
Mieszkanie 3-pokojowe Wyciążkowo. Zdjęcie 11
Mieszkanie 3-pokojowe Wyciążkowo. Zdjęcie 12
Mieszkanie 3-pokojowe Wyciążkowo. Zdjęcie 13
Mieszkanie 3-pokojowe Wyciążkowo. Zdjęcie 14

Mieszkanie na sprzedaż Wyciążkowo brak adresu · 2 piętro

340 000
4 462 zł/m²
76
3 pok.
Wyciążkowo - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na 1 piętrze bloku z cegły. Mieszkanie o powierzchni 76,2m2, położone w podleszczyńskiej miejscowości Wyciążkowo w cenie 340 000zł. Do mieszkania przynależy przydomowy ogródek o powierzchni 80 m2, idealne miejsce do wypoczynku, zabaw z dziećmi, spotkań z rodziną czy letnich grilli.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
- Powierzchnia: 76,2m2
- Liczba pokoi: 3
- Kuchnia osobno
- Łazienka z wanną
- Spiżarnia przy kuchni
- Dwie piwnice
- Garaż oraz przynależne miejsce postojowe
- Ogródek przy domu: 80 metrówSTAN TECHNICZNY:
Mieszkanie w stanie bardzo dobrym- zadbane. Okna PCV. Ogrzewanie -indywidualne- piec c.o. - możliwość uzyskania dotacji na modernizację. Dach po remoncie, klatka schodowa po remoncie- zadbana.

WYDANIE MIESZKANIA: termin do uzgodnienia

KOMUNIKACJA:
Odległość do Leszna 5km
Autobus MZK
Droga rowerowa

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
< Jasne, pełne słońca, przestronne pokoje
< Duża, funkcjonalna kuchnia ze spiżarnią
< Zadbana klatka schodowa
< Dwie piwnice
< Garaż i miejsce parkingowe
< Własny ogródek dla pasjonatów eco warzyw
< Spokojna okolica z dogodnym dojazdem do centrum Leszna
< Bezpieczny plac zabaw dla dzieci
< Zgrana społeczność sąsiecka

Indywidualne ogrzewanie piecem c.o. zapewnia niezależność i kontrolę nad kosztami ogrzewania, a przyszły właściciel lub inwestor może skorzystać z programów dotacyjnych na modernizację źródła ciepła np. ,,Czyste powietrze".
Jeśli lubisz spokój, relaks przy pracy w ogrodzie, przyjazną społeczność, bezpieczne miejsce do zabawy dla dzieci, to miejsce może być dla Ciebie.
Skontaktuj się, aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację.

OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Kontakt: Zadzwoń