Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Września brak adresu · 3 piętro
465 000 zł
8 318 zł/m²
55 m²
2 pok.
Września
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 14 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkania 2 pokojowe w bardzo dobrym stanie. Kuchnia osobno. Jest duży balkon, piwnica, klimatyzacja.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,90 m² balkon, piwnica
-
3 piętro w bloku
-
Września
-
Wyposażenie klimatyzacja
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
93000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
93000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości