










lokalu

zdjęć
Tylko u NAS!
Biuro Nieruchomości TWOJE M
prezentuje Ofertę
SPRZEDAŻY
4 pokojowego mieszkania w Apartamentowcu z ogródkiem 130m2.
Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, 4 pokojowe o powierzchni 84,5m2, usytułowane na parterze z ogródkiem 130m2.
Lokal znajduje się w nowo powstającej kameralnej inwestycji APARTAMENTY NAD ZALEWEM przy ulicy Dębowej 3 w Woli Kopcowej.
Zlokalizowane zaledwie 10 minut jazdy samochodem od centrum Kielc. Inwestycja będzie oddana do użytku na koniec 2025.
Najważniejsze atuty mieszkania:
ogródek 130m2
4 pokoje
blisko Kielc
malownicza okolica
w nowym Apartamentowcu - 2025 rok budowy
stan deweloperski (możliwość wykończenia pod klucz)
powierzchnia 84,5 m2
kameralna inwestycja - tylko 4 mieszkania
Na powierzchnię mieszkania składają się:
- salon z aneksem kuchennym o powierzchni 34,94 m2, z wyjściem na ogródek 130m2
- sypialnia o powierzchni 10,05m2
- sypialnia o powierzchni 11,56m2
- sypialnia o powierzchni 10,14m2
- łazienka o powierzchni 5,49m2
- toaleta o powierzchni 1,39m2
- korytarz o powierzchni 3,41m2
- wiatrołap o powierzchni 5,59m2
- pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 1,68m2.
Dodatkowo płatne miejsce postojowe naziemne w cenie 19 000 zł .
Lokale dostępne są w dwóch wariantach: apartamenty dolne o powierzchni ok. 84 m² z dużymi prywatnymi ogrodami lub apartamenty górne o powierzchni 91,5m² z mniejszymi ogródkami oraz dodatkową przestrzenią na strychu. Każdy lokal posiada jedno lub dwa miejsca parkingowe. Można wybrać wygodny apartament dokładnie dopasowany do swoich potrzeb.
Mieszkanie w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu właścicielowi wiele możliwości na wykończenie wg własnych preferencji i upodobań. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Każde z pomieszczeń jest ustawne i przestronne. Bardzo korzystny układ mieszkania pozwala zaaranżować przestrzeń na wiele sposobów. Głównym pomieszczeniem jest duży salon z aneksem kuchennym z wyjściem na ogródek o powierzchni 130m2. W salonie mamy duże przeszklone na całą ścianę okna. Trzy niezależne sypialnie. Łazienka bardzo przestronna, widna z oknem w której można zaprojektować wannę, oraz miejsce na pralkę. Dużym plusem jest osobna toaleta. Wiatrołap przy wejściu do mieszkania, w którym zmieści się szafa na okrycia wierzchnie. W pomieszczeniu gospodarczym znajduje się instalacja od pompy ciepła.
Każdy lokal ma rozprowadzone energooszczędne ogrzewanie podłogowe, niskotemperaturowe, przystosowane do zasilania nowoczesną pompą ciepła. Dodatkowo górne apartamenty mają przygotowaną instalację do montażu fotowoltaiki. Niskie koszty ogrzewania zapewni dobra izolacja termiczna oraz wysokiej klasy trzyszybowa stolarka okienna.
O inwestycji
Apartamenty nad Zalewem to niezwykle kameralna inwestycja, powstająca w Woli Kopcowej przy ulicy Dębowej 3 w bliskiej odległości od Zalewu w Cedzynie.
Wyjątkowa lokalizacja blisko miasta, wśród zieleni czyni to miejsce wyjątkowym i praktycznym do zamieszkania. Każdy z nich posiada własny ogródek, indywidualne miejsce parkingowe, duży balkon lub taras. Górne apartamenty dodatkowo mają do dyspozycji duże poddasze (strych do własnej adaptacji).
Dla jeszcze większego komfortu wszystkie Apartamenty mają w salonie duże, przesuwne przeszklenia, ponadprzeciętną wysokość pomieszczeń, nowoczesne strefowe ogrzewanie podłogowe zasilane energooszczędną pompą ciepła. Inwestycja stworzona aby nowi mieszkańcy mogli cieszyć się komfortem życia mając poczucie komfortu jak w domu jednorodzinnym, przy niskich kosztach utrzymania.
Idealne miejsce stworzone do wypoczynku i rekreacji, z której dojazd do miasta, do pracy czy do szkoły zajmie nie więcej niż 10 min.
Nowoczesna minimalistyczna bryła budynku, którego elewacja przyciąga wzrok stonowaną paletą kolorów, eleganckimi panelami oraz nastrojowym oświetleniem.
W tym wyjątkowym designie nowoczesność i elegancja spotykają się w harmonijnym połączeniu.
Lokalizacja
Świetna lokalizacja oddalona 8km od Kielc. W pobliżu znajdują się szkoła podstawowa, przedszkole, sklep. Wyjątkowe miejsce do życia, gdzie w pobliżu znajduje się zalew Cedzyna, gdzie możemy się cieszyć długimi spacerami, jazdą na rowerze lub korzystanie z spotów wodnych.
Jeżeli chcesz bezpiecznie przeprowadzić transakcję kupna, koniecznie skorzystaj z pomocy profesjonalnego biura nieruchomości, które ma doświadczenie w obrocie nieruchomościami, zna rynek i współpracuje z kancelarią notarialną. We współpracy z radcą prawnym przygotowujemy umowę przedwstępną, uczestniczymy w negocjacjach, pomagamy uregulować stan prawny nieruchomości, kompletujemy wszystkie dokumenty do aktu notarialnego, uczestniczymy w akcie notarialnym, wykonujemy protokół zdawczo odbiorczy. Tę kompleksową usługę wykonamy na preferencyjnych warunkach.
Współpracujemy z najlepszymi ekspertami finansowymi w Kielcach, którzy znajdą dla Państwa najtańszy kredyt hipoteczny i przeprowadzą sprawnie całą procedurę kredytową. Dzięki współpracy ekspertów proces kredytowy jest przeprowadzony skutecznie, a Państwa zaangażowanie co do formalności jest ograniczone do minimum.
CENA: 671 775 zł
Zapraszam na prezentację mieszkania.
Kontakt z opiekunem oferty
Magdalena Jurek
- Oferta z rynku pierwotnego
- Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 84 m²
- parter w 1-piętrowym apartamentowcu z 2025 roku
- Wola Kopcowa, ul. Dębowa
- Zewnętrzne miejsce parkingowe
- Mieszkanie do wykończenia, okna plastikowe
- Odrębna własność z księgą wieczystą
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
- Oferta dodana wczoraj