Ogłoszenie usunięte

Warszawa Żoliborz
ul. Kaliny Jędrusik
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Warszawa Żoliborz · 1 369 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Kaliny Jędrusik. Zdjęcie 1
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Kaliny Jędrusik. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 41 100 zł na prowizji pośrednika!

Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowy apartament z ogródkiem, położony na prestiżowym osiedlu "Żoliborz Artystyczny" w nowoczesnym apartamentowcu z 2016 r. przy ulicy Kaliny Jędrusik, z dużą ilością pięknych terenów zielonych.

Apartament o pow. 54,67 m2 charakteryzuje się przemyślanym rozkładem, który zapewnia komfort i funkcjonalność:
- przestronny salon z aneksem kuchennym z wyjściem na ogródek, który zapewnia dodatkową przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu. Nowoczesna kuchnia wyposażona w wysokiej klasy sprzęt AGD oraz liczne szafki do przechowywania.
- dwie sypialnie, które mogą pełnić funkcję sypialni głównej i pokoju dla dziecka lub gabinetu do pracy.
- komfortowa łazienka z wanną.
- przedpokój wyposażony w szafę wykonaną na zamówienie zwiększa komfort codziennego użytkowania.

Budynek umiejscowiony został w trzeciej linii zabudowy od ulicy Powązkowskiej, dzięki czemu jest cicho i spokojnie. Zielona okolica z dużą ilością parków zachęca do aktywnego wypoczynku (Sady Żoliborskie, Kępa Potocka, park Stefana Żeromskiego).

Wokół ulicy Kaliny Jędrusik znajdują się piękne tereny zielone. Nieopodal mnóstwo sklepów: Żabka, Rossmann, Empik, Biedronka, Aldi oraz wiele restauracji i kawiarni.

Dzięki dogodnemu położeniu można dotrzeć w 5 minut do stacji kolejowej Warszawa Powązki i w 12 minut do centrum.

Najbliższa Szkoła Podstawowa nr 396 z oddziałem przedszkolnym znajduje się w odległości kilku min. Do tego w okolicy znajduje się wiele prywatnych żłobków i przedszkoli (najbliższy w budynku obok).

Od 2028 r. planowana jest budowa linii metra M3 biegnąca przy ulicy Powązkowskiej.

Do mieszkania przynależy wygodne miejsce postojowe w garażu podziemnym.
Teren osiedla jest ogrodzony, z ochroną, monitoringiem i wideofonem.
Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta, zaś lokal stanowi odrębną własność.
Preferuję zakup za gotówkę.

Informacje dodatkowe:
Czynsz administracyjny: 686 PLN
Miejsce postojowe: 75 000 PLN

Najbliższy termin prezentacji: 27.09.2025 r. i 28.09.2025 r., godz. 15:00.
Spotkanie przy wejściu do budynku, przy wjeździe do garażu.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację.
To wyjątkowa okazja, aby zamieszkać w komfortowym apartamencie w doskonałej lokalizacji.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m²
  • parter w apartamentowcu z 2016 roku
  • Warszawa, Żoliborz, ul. Kaliny Jędrusik
  • Miejsce w hali garażowej, ogródek, aneks kuchenny
  • Odrębna własność z księgą wieczystą