Ogłoszenie wstrzymane

Warszawa Włochy
ul. Promienista
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Włochy, ul. Promienista
Cena
1 900 000
Powierzchnia
71,56 m²
Cena za m²
26 551
Piętro
parter
Warszawa Włochy · 1 900 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Włochy, ul. Promienista. Zdjęcie 1
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Włochy, ul. Promienista. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 57 000 zł na prowizji pośrednika!

To przestronne, słoneczne i unikalnie zaprojektowane mieszkanie może być Twoim następnym domem.

Miejsce to zostało wykonane w dość minimalistycznym stylu, co pozwala kolejnym właścicielom łatwo zmienić je według własnego upodobania lub po prostu cieszyć się minimalistycznym akcentem, jaki ma obecnie.

Cała podłoga została wykonana z prawdziwego kamienia, co sprawia, że mieszkanie wygląda zarówno przytulnie, jak i wyjątkowo. Taka podłoga to strzał w dziesiątkę, gdy na zewnątrz jest gorąco, dając efekt chłodu, a gdy jest zimno, zapewniając poczucie ciepła, ponieważ ogrzewanie podłogowe jest już zainstalowane i można je łatwo regulować z mieszkania.

To mieszkanie jest uwielbiane przez słońce. W zależności od pory dnia i pór roku, słońce oświetla salon, kuchnię i biuro od wczesnego ranka, a po godzinie 14:00 powoli przesuwa się, by świecić w sypialni.

SALON

Zainstalowany jest projektor, który sprawia, że wieczory w tym pokoju są wyjątkowo specjalne. Możesz również cieszyć się filmami podczas gotowania, ponieważ część kuchenna i salon są połączone.

Ogromne okna sprawiają, że mieszkanie jest przestronne, a wszystkie pory roku na ulicy Promienistej są przyjemne do oglądania przez te okna.

KUCHNIA

Kuchnia jest mała, ale zawsze można ją powiększyć. Mimo to, oferuje wystarczającą ilość miejsca na akcesoria i gadżety kuchenne. Moim zdaniem, centralnym punktem kuchni jest duży zlew i półka, na której można również przechowywać herbaty, kawę i inne rzeczy.

Ma piekarnik, zmywarkę, płytę grzewczą na dwa garnki (wystarczającą, uwierz nam) i lodówkę.

SPIŻARNIA

To mieszkanie posiada również spiżarnię wraz z pralką. Był to trick, który pozwolił nam urządzić łazienkę w bardzo estetyczny sposób. Spiżarnia ma półki i jest idealna do przechowywania przetworów, odzieży lub innych rzeczy.

BIURO

Następnym pomieszczeniem jest biuro. Było to idealne miejsce do pracy - okna pozwalają patrzeć na zewnątrz i od czasu do czasu odpocząć oczom, obserwując wiewiórki i ptaki.

Bardzo minimalistyczny pokój, możesz zrobić z nim wiele rzeczy.

ŁAZIENKA

Łazienka jest wyjątkowa na swój sposób. Inspiracja pochodzi z Bali, gdzie największą rolę odgrywają naturalne kolory i materiały.

SYPIALNIA

Sypialnia jest również minimalistyczna. Łóżko, szafa i lampa to naprawdę wszystko, czego potrzeba w idealnej sypialni. Ma ona własne wyjście do ogrodu oraz mały kącik balkonowy.

MIEJSCA POSTOJOWE

Dwa miejsca postojowe.
Cena za 1 miejsce: 50 000.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,56 m²
  • parter w 3-piętrowym apartamentowcu z windą
  • Warszawa, Włochy, ul. Promienista
  • Taras, garaż/miejsce parkingowe, ogródek
  • Mieszkanie do zamieszkania
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu