lokalu
zdjęcia
Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 46,4 m², położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z lat 70, zlokalizowane przy ulicy Kondratowicza 31.
Najważniejsze cechy mieszkania:
- 3 pokoje o powierzchni 14,5 mkw., 9,8 mkw. i 6 mkw. dające wiele możliwości aranżacji przestrzeni (ścianki działowe), wysokość pomieszczeń 2,5m
- Oddzielna kuchnia o powierzchni ok. 5,2 mkw. z możliwością otwarcia na pokój o powierzchni 6 mkw.
- Łazienka z WC o powierzchni ok. 3 mkw. z możliwością zmiany układu
- Piwnica (powierzchnia 1 mkw.) + komórka lokatorska na piętrze jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania rzeczy.
Dodatkowe informacje:
- Księga wieczysta bez obciążeń
- Południowa ekspozycja okien z widokiem na Park Bródnowski w salonie oraz pokoju
- Zachodnia ekspozycja okien w kuchni i najmniejszym pokoju
- Możliwość zagospodarowania przestrzeni na klatce schodowej jako przedsionek / przedpokój
- Czynsz administracyjny: ok. 560 zł
- Ogrodzony plac zabaw pod blokiem
Okolica i otoczenie:
- Komunikacja miejska: Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej części Warszawy, zaledwie kilka minut pieszo od stacji metra Kondratowicza (600 m.) oraz stacji metra Bródno (ok. 1 km), co zapewnia szybki i wygodny dojazd do centrum miasta oraz innych dzielnic. W pobliżu znajdują się także liczne przystanki autobusowe (linie: [numer], [numer], 245) i tramwajowe (linie 1, 3, 4, 18, 25).
- Sklepy i usługi: W najbliższej okolicy dostępne są liczne sklepy, supermarkety, apteki, szkoły, przedszkola, przychodnie oraz punkty usługowe. Centrum handlowe Atrium Targówek w odległości ok. 3 km. W odległości ok. 700 metrów znajduje się Urząd gminy Targówek
- Rekreacja i zieleń: W bezpośrednim sąsiedztwie, naprzeciwko budynku znajduje się Park Bródnowski – idealne miejsce na spacery, jogging czy relaks na świeżym powietrzu. W pobliżu również Las Bródnowski.
Idealne dla inwestora lub do własnej aranżacji!
Mieszkanie do generalnego remontu, co daje pełną swobodę w zaprojektowaniu przestrzeni według własnych potrzeb i stylu. To doskonała propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej mieszkania do remontu w dobrze skomunikowanej, rozwiniętej okolicy pełnej zieleni.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy starań, aby informacje zawarte w ogłoszeniu były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ponieważ informacje pochodzą od osób trzecich nie zawsze da się je zweryfikować, zarazem Unikat nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu obejrzenia mieszkania: lub.
- Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,40 m²
- 2 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1970 roku
- Warszawa, Targówek, ul. Ludwika Kondratowicza
- Balkon, osobna kuchnia
- Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
- Odrębna własność z księgą wieczystą
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
- Oferta dodana dzisiaj