Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Trzemeszno ul. Piastowska · 1 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 13 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż duże, jasne i funkcjonalne mieszkanie w bloku o powierzchni 68 m2. Położone na 1. piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku.
Mieszkanie jest przestronne i ustawne, znajdujące się w środku kondygnacji, przez co jest bardzo ciepłe.
Mieszkanie składa się z:
- Salon z balkonem (20,43 m2)
- Sypialnia (12,26 m2)
- Sypialnia (13,95 m2)
- Kuchnia (8,36 m2)
- Łazienka (3,15 m2)
- WC (1,2 m2)
- Korytarz (8,65 m2)
Do mieszkania przynależy piwnica.
Mieszkanie znajduje się w Trzemesznie na ulicy Piastowskiej, w spokojnej okolicy. W pobliżu znajduje się hala sportowa, place zabaw, przedszkole, miejsca parkingowe, sklepy.
Stan techniczny: bardzo dobry. Mieszkanie jest po remoncie. Zostały wymienione wszystkie drzwi wewnętrzne. Dwie sypialnie wyremontowane na gotowo. Salon, korytarz i kuchnia zostały wyszpachlowane i pomalowane na biało do własnej aranżacji.
Łazienka oraz WC po generalnym remoncie.
- Ogrzewanie miejskie - centralne
- Okna PCV
- Doprowadzona telewizja kablowa i światłowód
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu:
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m² balkon, piwnica
-
1 piętro w 4-piętrowym bloku
-
Trzemeszno ul. Piastowska
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
88000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż