Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Tomaszów Mazowiecki ul. Synów Pułku · 2 piętro
450 000 zł
7 120 zł/m²
63 m²
3 pok.
Tomaszów Mazowiecki, Synów Pułku
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 13 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Synów Pułku 1/3.
Lokal usytuowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy, blisko centrum i lasu.
Mieszkanie ma komfortowy układ i składa się z:
- salonu z wyjściem na przestronny balkon,
- kuchni,
- dwóch sypialni,
- osobnego WC,
- łazienki,
- centralnego holu i mniejszego przedpokoju.
Dodatkowym atutem jest świetna lokalizacja - w pobliżu znajdują się szpital, szkoły, przedszkola oraz supermarket.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,20 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
-
2 piętro w 4-piętrowym bloku rok budowy 1992
-
Tomaszów Mazowiecki ul. Synów Pułku
-
Mieszkanie do wykończenia okna plastikowe
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
90000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
90000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki -
Mieszkania 3-pokojowe Tomaszów