Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Jana Lipperta Szczytno

NOWA OFERTA
Mieszkanie 3-pokojowe Szczytno, ul. Jana Lipperta. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Szczytno ul. Jana Lipperta · 2 piętro

349 000
6 123 zł/m²
57
3 pok.
Szczytno, Jana Lipperta - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Mieszkanie na sprzedaż w Szczytnie, woj. warmińsko-mazurskie.

Adres: ul. Jana Lipperta 5.
Powierzchnia: 57 m².
Położenie: 2 piętro, środkowa klatka.

Lokal jest funkcjonalny i dobrze doświetlony. Idealny dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Mieszkanie posiada:
- 3 pokoje
- kuchnię
- łazienkę
- przedpokój
- balkon
- piwnicę o powierzchni 6 m²

Stan mieszkania: do zamieszkania, po remoncie, umeblowane.
Ogrzewanie: miejskie.

Blok znajduje się w centrum miasta, w spokojnej okolicy. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoła, komunikacja miejska oraz tereny zielone.

Cena: 349 000 złotych.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • 2 piętro w 4-piętrowym bloku rok budowy 1981
  • Szczytno ul. Jana Lipperta
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
70000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat