Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Bolesława Chrobrego Szczytno

Mieszkanie 2-pokojowe Szczytno, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Szczytno ul. Bolesława Chrobrego · 3 piętro

305 000
7 068 zł/m²
43
2 pok.
Szczytno, Bolesława Chrobrego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,15 m², zlokalizowane na 3. piętrze w bloku w ścisłym centrum Szczytna (woj. warmińsko-mazurskie). To idealna oferta dla osób ceniących jakość wykończenia i wygodę lokalizacji.

ZABUDOWA STOLARSKA: Kuchnia oraz przedpokój zostały zabudowane meblami robionymi przez stolarza na indywidualne zamówienie. Solidne wykonanie i przemyślany układ szafek.

SERCE MIASTA: Lokalizacja w samym centrum, tuż obok Kaufland, apteka, przychodnie i urzędy. Wszystko dostępne "pod ręką", a przy tym w mieszkaniu panuje cisza.

GOTOWIEC DO WPROWADZENIA: Mieszkanie w pełni umeblowane. Nie wymaga nakładów finansowych.

DODATKOWE POMIESZCZENIE: Do mieszkania przynależy piwnica.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
Słoneczny salon z jadalnią: Przestronny i ustawny.

Przytulna sypialnia: z wydzielonym miejscem do pracy/nauki.

Osobna widna kuchnia: (zabudowa pod wymiar).

Łazienka: Z wanną i pralką Samsung.

Przedpokój: Z pojemną szafą wnękową i dużym lustrem.

OPŁATY I MEDIA:
Czynsz: ok. 550 zł (zawiera ogrzewanie miejskie, fundusz remontowy, śmieci oraz zimną wodę).
Ciepła woda: Piecyk gazowy (rozliczenie według zużycia).

CENA: 305 000 zł

Zapraszam na prezentację mieszkania.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,15 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1982
  • Szczytno ul. Bolesława Chrobrego
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie kuchenka, lodówka, mikrofalówka, piekarnik, pralka, telewizor, zmywarka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
61000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat