Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Świebodzice brak adresu · 3 piętro
740 000 zł
9 487 zł/m²
78 m²
3 pok.
Świebodzice
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 22 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż przestronne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 78 m², położone w atrakcyjnej okolicy z pełną infrastrukturą.
Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, jest w pełni umeblowane - gotowe do zamieszkania. Budynek posiada windę.
Układ pomieszczeń:
- salon z aneksem kuchennym,
- sypialnia z garderobą,
- dodatkowy pokój,
- łazienka,
- przedpokój,
- dwa balkony.
Istnieje możliwość dokupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskiej.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 78 m² balkon, piwnica, możliwość dokupienia garażu, aneks kuchenny
-
3 piętro w bloku z windą
-
Świebodzice
-
Mieszkanie w wysokim standardzie
-
Wyposażenie klimatyzacja
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
148000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
148000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości