Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Świdnik ul. Bolesława Stachonia · 3 piętro
449 000 zł
8 284 zł/m²
54 m²
2 pok.
Świdnik, Bolesława Stachonia
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 13 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,2 m2, dodatkowo wykończone i używane dotychczas jako sypialnie pomieszczenie na poddaszu użytkowym (do wykorzystania np. na sypialnię, garderobę, pokój relaksu itp.).
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,20 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
-
3 piętro w bloku rok budowy 2002
-
Świdnik ul. Bolesława Stachonia
-
Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna drewniane
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
90000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
90000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości