Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Suwałki Centrum brak adresu · parter
339 000 zł
7 434 zł/m²
45 m²
2 pok.
Suwałki Centrum
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie o pow. 45,6 m², po kapitalnym remoncie, usytuowane na parterze w samym centrum Suwałk. W mieszkaniu zostały wykonane nowe tynki, wymieniona stolarka okienna i drzwiowa oraz instalacja elektryczna i hydrauliczna! Cena do lekkiej negocjacji, a więcej informacji pod numerem telefonu! Gorąco polecam!
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,60 m²
-
Parter w bloku
-
Suwałki, Centrum
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
68000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
68000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości