Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
Os. Piłsudskiego Suchedniów

Mieszkanie 3-pokojowe Suchedniów, Os. Piłsudskiego. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Suchedniów Os. Piłsudskiego · 1 piętro

550 000
8 697 zł/m²
63
3 pok.
Suchedniów, Os. Piłsudskiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 16 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam bardzo ustawne mieszkanie w Suchedniowie. 63,24 m², 3 pokoje, balkon, piwnica, miejsce parkingowe przed blokiem.
Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku ogrodzonym, okamerowanym, z wideodomofonem.
Ogrzewanie miejskie, w przedpokoju, łazience i aneksie kuchennym ogrzewanie podłogowe.
Mieszkanie mało używane.
Cena: 550 000 do negocjacji.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,24 m² balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe
  • 1 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 2012
  • Suchedniów Os. Piłsudskiego
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie kuchenka, lodówka, mikrofalówka, piekarnik, pralka, zmywarka
  • Cena do negocjacji  
  • Świadectwo Energetyczne  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
110000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat