Ogłoszenie usunięte

Sokołów Podlaski
ul. Żołnierzy Niezłomnych
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Sokołów Podlaski · 149 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 2-pokojowe Sokołów Podlaski, ul. Żołnierzy Niezłomnych. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Sokołów Podlaski, ul. Żołnierzy Niezłomnych. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 4 500 zł na prowizji pośrednika!

Odstąpie partycypację STBS. W podaną kwotę 180 tys. wliczona jest partycypacja (zwrotna w przypadku opuszczania lokalu) oraz wyposażenie.
Mieszkanie o powierzchni 44m znajduje się na 1 piętrze w bloku (z windą) na ulicy Żołnierzy Niezłomnych. Jest w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania, nie wymaga wkładu finansowego.
Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz dużego narożnego balkonu.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Osiedle jest zamknięte, miejsca parkingowe dla mieszkańców znajdują się na zamkniętym parkingu.
Mieszkanie znajduje się w doskonałej  lokalizacji. Okolica jest spokojna, w sąsiedztwie domy jednorodzinne a w pobliżu park, kościół, szkoły, przychodnia, apteki, duże centrum handlowe.
Cena do rozsądnej negocjacji. Warunkiem odstąpienia jest spełnienie wymogów Stbs.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m²
  • 1 piętro w bloku z windą
  • Sokołów Podlaski, ul. Żołnierzy Niezłomnych
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Ogłoszenie dotyczy partycypacji w TBS