Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Karola Kniaziewicza Słupsk

NOWA OFERTA
Mieszkanie 2-pokojowe Słupsk, ul. Karola Kniaziewicza. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Słupsk ul. Karola Kniaziewicza · parter

420 000
9 545 zł/m²
44
2 pok.
Słupsk, Karola Kniaziewicza - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Mieszkanie 44 m² | Parter | Duże okna | Nowy budynek | Słupsk, Kniaziewicza

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu?
A może miejsca idealnego pod nowoczesny apartament inwestycyjny?

To mieszkanie ma ogromny potencjał i daje wiele możliwości aranżacji.

Lokalizacja:
ul. Kniaziewicza, Słupsk - świetna lokalizacja blisko centrum.

W pobliżu znajdują się:
Lidl, Biedronka, Rossmann, stacja benzynowa oraz liczne punkty usługowe.
Nowoczesne osiedle z wygodnym dostępem do wszystkiego, co potrzebne na co dzień.

Mieszkanie:

44 m²
parter
duże okna zapewniające świetne doświetlenie wnętrza
możliwość stworzenia nowoczesnej i funkcjonalnej przestrzeni
stan deweloperski - urządzasz dokładnie według własnego gustu
nowy budynek
spokojna okolica
bezpłatne miejsca parkingowe przy budynku.

Idealne:

dla singla lub pary
jako pierwsze mieszkanie
pod inwestycję
pod wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy
dla osób ceniących nowoczesne budownictwo i możliwość własnej aranżacji.

Dodatkowo w budynku siłownia, sauna i 150 m² taras dachowy do dyspozycji mieszkańców.
Cena:
420 000 zł

Czynsz do wspólnoty: ok. 400 zł/mies.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania na żywo - to miejsce z dużym potencjałem i świetną lokalizacją!

  • Oferta z rynku pierwotnego
  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m² taras
  • Parter w apartamentowcu  
  • Słupsk ul. Karola Kniaziewicza
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
84000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat