Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Pantaleona Potockiego Siedlce

NOWA OFERTA
Mieszkanie 4-pokojowe Siedlce, ul. Pantaleona Potockiego. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Siedlce ul. Pantaleona Potockiego · parter

780 000
9 800 zł/m²
79
4 pok.
Siedlce, Pantaleona Potockiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 23 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Cena:
780 000 PLN

Cena za m2:
9750 PLN

Powierzchnia:
79,59 m2

Powierzchnia użytkowa:
79,59 m2

Powierzchnia tarasu:
28 m2

Powierzchnia działki - jednostka:
m2

Liczba pokoi:
4

Liczba pięter:
2

Stan budynku:
Dobry

Typ domu:
Segment środkowy

Rok budowy:
2016

Rynek:
Wtórny

Miejsca parkingowe:
Tak

Opis nieruchomości:
Na sprzedaż segment 79,59 m² z tarasem 28 m² - gotowy do zamieszkania.
Mieszkanie bezczynszowe.
Ogrzewanie gazowe.

Dla zainteresowanych więcej zdjęć mogę przesłać MMS, Messenger, WhatsApp, e-mail.

Lokalizacja:
08-110 Siedlce, ul. Pantaleona Potockiego.
Osiedle zamknięte, bezpieczne, w pobliżu sklepów, przedszkoli oraz terenów zielonych.

Opis nieruchomości:
Segment o powierzchni 79,59 m² składa się z dwóch kondygnacji i został zaprojektowany z myślą o wygodzie oraz funkcjonalności.

Parter:
- przestronna, otwarta kuchnia z meblami w zabudowie,
- duży, jasny salon z kominkiem i wyjściem na taras,
- toaleta,
- praktyczny, ukryty schowek w zabudowie ściennej.

Na piętro prowadzą schody.

Piętro:
- trzy ustawne sypialnie,
- przedpokój,
- łazienka z prysznicem oraz piecem dwufunkcyjnym.

Dodatkowe atuty:
- taras o powierzchni 28 m², idealny do odpoczynku i relaksu,
- przypisane miejsce postojowe pod segmentem,
- mieszkanie posiada klimatyzację,
- spokojne, kameralne osiedle zamknięte z obu stron, gwarantujące prywatność i bezpieczeństwo.

Cena: 780.000 zł.

Oferta idealna dla rodzin szukających komfortowego miejsca do życia w otoczeniu zieleni, z szybkim dostępem do niezbędnej infrastruktury.

Zapraszam do kontaktu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 79,59 m² taras, zewnętrzne miejsce parkingowe, aneks kuchenny